קייטרינג לשבת חתן בר מצווה

שנה חולפת לה ועוד אחת בעקבותיה, והנה הילד שלכם מגיע לגיל שלוש עשרה וכעת יש להדאוג להזמין קייטרינג לשבת חתן בר מצווה. לכל הדעות מדובר על שלב בחיים בעל משמעות רבה. 

כי מעבר לשנה הנוספת שחלפה על הילד, הוא מגיע כעת למעמד אחר בעיני עצמו, בעיני סביבתו וכך גם מבחינת החובות והאחריות המוטלת עליו. 

כי נער שחוגג בר מצווה הוא נער שמקבל עליו את עול התורה והמצוות, והוא נעשה כגדול שאחראי לכל מעשיו, הוא יכול להצטרף למניין והוא מניח גם תפילין מעתה ואילך. 

מגיע לו שתערכו לכבודו אירוע עם קייטרינג לשבת חתן.

חגיגת בר המצווה

חשוב לנו לציין את בר המצווה באופן מתאים. כי אי אפשר להשוות את אירוע בר המצווה לכל מסיבת יום הולדת אחרת. 

ההבדל משמעותי והיום הזה מיוחד במינו. לכן מרבית המשפחות חוגגות את בר המצווה באירוע רשמי וגדול יותר. כזה שמעצים את השלב של הילד בחייו, ונותן לו לראות מול עיניו את השינוי הגדול אותו הוא חווה. 

יש מי שיערוך סעודה מכובדת לכל בני המשפחה, אחרים יערכו קבלת קהל לכל המכרים והידידים, ויש מי שיעדיף להתמקד בשבת החתן של בר המצווה. ככלות הכול בשבת עולה החתן לתורה, ואין מתאים מלחגוג את השבת הזו רוב עם.

תפריט קייטרינג לשבת חתן בר מצווה

סמנו לנו בתפריט מה אתם מעוניינים להזמין!
קבלת פנים 35 ₪ (4 לבחירה- 2 בשרי ו-2 צמחוני/טבעוני)

ניתן לרכוש מגוון לחמים ולחמניות החל מ-2 ₪ ליחידה
מלאו בבקשה את הפרטים הבאים ונציגנו ישוב אליכם במהרה

קייטרינג כשר לשבת חתן בר מצווה

כבר בחרתם את המקום בו תערכו את האירוע? אולם או כל מתחם אחר שיוכל לארח ברווח את המשפחה ואת כל המוזמנים. חשוב לכם לוודא כי המקום נוח ומאפשר לכם לחגוג שבת נעימה באווירה נפלאה. 

אבל בנוסף שימו לב לנושא מהותי ומרכזי נוסף. האוכל. שבת חתן בר מצווה כוללת שלוש סעודות ומספר לא מועט של מנות. אי אפשר בלי אוכל טוב ומגוון עשיר של מאכלים כדי לציין את השבת הזו ברוב פאר ובהרגשה של שפע. 

כדי שהאירוע אכן יהיה מוצלח ונעים עליכם לאתר קייטרינג לשבת חתן בר מצווה מומלץ שיעמיד לרשותכם את מיטב המאכלים.

קייטרינג לשבת חתן בר מצווה

הלל – קייטרינג מוביל ברמה גבוהה מאוד מציע לכם את השירות המושלם לשבת החתן אותו אתם עורכים. קייטרינג הלל הוא קייטרינג מקצועי ומנוסה אשר עריכת אירועים הוא תחום העיסוק המרכזי שלו. 

וזה ההסבר לכך שהאירועים של הקייטרינג שלנו הם אירועים מושלמים ברמה גבוהה מאוד. אנו רואים את מזמיני האירוע ואת חתן האירוע, מנסים לרדת לסוף דעתם ולהבין היטב מה בדיוק הם רוצים ועל איזה אירוע בדיוק הם חולמים. 

אנחנו כאן בתמונה כדי לנהל את החלומות שלהם ולהביא אותם לידי הגשמה.

קייטרינג לשבת חתן בר מצווה עם תעודת כשרות

בשבת החתן אתם רוצים להיות בטוחים שכל המאכלים המוגשים כשרים. כי רק כך אתם וגם האורחים שלכם תוכלו לאכול… כדי שתהיו בטוחים שהאוכל כשר אנחנו בהלל מציגים בפני כל לקוח או מזמין אירוע את תעודת הכשרות המפארת את מטבחנו. כן, קייטרינג הלל הוא קייטרינג שמתנהל תחת סמכות כשרותית של גוף מוכר ובעל אחריות רבה. 

כך שלכל אורך הדרך אנחנו שמים דגש על כשרות ועל הכנה נכונה על פי הכללים. כן, המאכלים שתקבלו בשבת יהיו כשרים ויוכנו על פי כללי ההלכה.

אוכל מוכן לשבת חתן בר מצווה אצל הלל

הלל מתמחים בעריכת אירועים וכן באירועים שנערכים בשבתות. כי אירוע כמו שבת חתן דורש היערכות מיוחדת אשר כוללת הכנת שלוש סעודות שבכל אחת מהן תוגש מנת דגים וכן מנת בשר. 

כמו כן כל הנוכחים ייהנו מקינוח מרענן, חלות ושתיה כיד המלך ועוד. מדובר לכל הדעות על פרויקט רציני שכולל אינספור פרטים קטנים כגדולים. 

רק חברה מומחית בתחום יכולה לעמוד בכך ולהוציא אל הפועל אירוע מושלם שמורכב מכל כך הרבה פרטים. אנחנו בהלל רכשנו את הניסיון ואת הידע ויש לנו את כל מה שצריך כדי לאפשר לכם ליהנות משבת חתן מושקעת וטעימה במיוחד. 

הנאה מושלמת בשבת חתן

אתנו אתם תוכלו לחוות שבת אחרת. שבת מיוחדת במינה בה אתם יכולים לשקוע באירוע ובאורחים שלכם. 

שבת בה אתם יכולים לשמוט את המושכות מידיכם ולהיות בטוחים שיש גוף אחראי ורציני שאוחז אותם עבורכם במקצועיות מקסימלית. 

הצוות של קייטרינג הלל, קייטרינג כשר לשבת חתן בר מצווה, כאן כדי להשלים את האירוע שלכם בדיוק כמו שאתם רואים בחלומות שלכם. 

בואו והזמינו אצלנו אוכל מוכן לשבת חתן בר מצווה, וגלו כי שבת החתן שלכם עשויה להיות מוצלחת ומיוחדת במינה. כי כאשר האוכל מעולה, כשבוחרים קייטרינג לשבת חתן בר מצווה שמכיר היטב את התחום ויודע כיצד לנהל את האירוע, הכול יכול להיות מושלם.

ליהנות מאירוע מושלם ומשבת קסומה

צרו קשר עם קייטרינג הלל כדי לשמוע מקרוב על השירות ועל האפשרויות. בחנו את התפריטים שלנו והחליטו מה מכל המאכלים המוצגים יוכל להתאים לשבת שלכם. 

יחד אם החתן תתלבטו ותשקלו את האפשרויות. עם הלל השבת שלכם תהיה שמחה, נעימה והכי חשוב – טעימה!

תוכן עניינים

מה הלקוחות אומרים על השירות שלנו?

מחפשים קייטרינג לשבת חתן בר מצווה?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לאירוע שהאורחים שלכם רק ישבחו