קייטרינג בירושלים כשר למהדרין

תושבי ירושלים והסביבה, אשר מעוניינים לערוך אירוע בעיר, וכן תושבים מחוץ לעיר המעוניינים לערוך בה אירוע, למשל בכותל, יכולים להיעזר בשירותיהן של חברות קייטרינג שונות אשר פועלות בעיר ומספקות שירותים למגזר הפרטי, העסקי והציבורי, על פי הצורך ובהתאם לסוג האירוע. 

כידוע, כשמחליטים לערוך אירוע כזה או אחר, אזי אחד הדברים הראשונים שאנחנו צריכים להחליט לגביו הוא איזה סוג קייטרינג ברצוננו להזמין. זה נכון לגבי אופי החברה, סוג התפריט שהיא יכולה לבנות עבורנו, איכות ורמה, סוג ההגשה ועוד. כל דבר קטן יכול להשפיע על האירוע עצמו וכמובן על היכולת של האורחים שלנו ליהנות מכך. במאמר זה אנחנו נסקור היבטים שונים שיכולים לעזור בכל מה שקשור למציאת קייטרינג בירושלים. 

תפריט קייטרינג בירושלים כשר למהדרין

סמנו לנו בתפריט מה אתם מעוניינים להזמין!
קבלת פנים 35 ₪ (4 לבחירה- 2 בשרי ו-2 צמחוני/טבעוני)

ניתן לרכוש מגוון לחמים ולחמניות החל מ-2 ₪ ליחידה
מלאו בבקשה את הפרטים הבאים ונציגנו ישוב אליכם במהרה

אילו סוגי חברות קייטרינג אנחנו יכולים למצוא?

אם בעבר היינו רגילים למצוא סוג ספציפי, אחד, של חברות קייטרינג, אזי שהיום אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד סוגים של חברות המספקות שירותים לקהלים שונים על פי בחירה. 

החל מחברות קייטרינג ממוסד, חברות גדולות המספקות תפריט סטנדרטי, חברות קייטרינג המספקות תפריט גורמה (קייטרינג שף), וכן אנחנו יכולים למצוא חברות המספקות שירותי קייטרינג על פי מטבח מסוים, חברות קייטרינג המיועדות לאירועים קטנים ועוד. על פי אופי האירוע שלנו, נבחר את סוג החברה הרלוונטית עבורנו. 

אילו תפריטים חברות קייטרינג בירושלים יכולות להציע לנו? 

באופן טבעי, אחת הנקודות העיקריות על פיהן אנחנו נבחר את חברת הקייטרינג הרלוונטית עבורנו היא סוג התפריט שהחברה מספקת לנו. כל חברה בונה לעצמה תפריט אותו היא מציגה בפני קהל הלקוחות, וכל אחד רשאי להחליט מה מתאים לו. 

התפריט הבסיסי אותו נוכל למצוא בקרב לא מעט חברות קייטרינג בירושלים ובכלל, יכלול כמובן בשר ודגים, לצד סלטים ותוספות שונות. במהלך השנים, יכולנו לראות שינויים ניכרים, הן במנות פתיחה והן במנות ראשונות, בזמן שהבסיס למנות העיקריות נשאר דומה. 

לעומת זאת, ישנן חברות שבוחרות ללכת לכיוון הפוך, קרי הן מציעות תפריט חלבי, הן מתוך כוונה להיות מקוריות והן מתוך כוונה לפנות גם לקהל שאיננו צורך בשר. היום גם אפשר למצוא תפריטים המתבססים על אוכל צמחוני וטבעוני. לצד זה, נמצא חברות המספקות תפריטים על בסיס מטבח איטלקי, יפני, מקסיקני, ים תיכוני ועוד. 

חשוב להדגיש, במקרה של חברות קייטרינג בירושלים, אזי שאנחנו נוכל למצוא גם חברות המספקות תפריט עם מנות ירושלמיות קלאסיות או מנות ספציפיות על פי סוג האוכלוסייה בירושלים (למשל, חברות קייטרינג במגזר החרדי המציעות מנות מהמטבח היהודי). 

מה יכול לעזור לנו לבחור חברת קייטרינג בעיר?

מלבד השאלה איזה סוג חברה ואיזה תפריט היא מציעה לנו, הרי שאנחנו יכולים למצוא נקודות נוספות שיכולות להשפיע על הבחירה שלנו. 

למשל, אנחנו צריכים לבחון מה סדר הגודל של חברה מבחינת צוות עובדים, בשביל לראות אם היא יכולה לספק לנו שירות על פי אופי האירוע שלנו. זאת במטרה שנוכל להציע לאורחים שלנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, בין אם זה מבחינת הכנה והגשה. 

כמו כן, אנחנו צריכים לבחון את הזמינות של החברה, כך שהיא תוכל לספק לנו שירות מתאים לצרכים שלנו ולמועד האירוע. חשוב להדגיש, אם האירוע נערך ביום שבת (שבת חתן, ברית מילה) או אם אנחנו מעוניינים להזמין מהחברה אוכל מוכן להגשה באופן עצמאי, אזי שאנו צריכים לוודא שהחברה יכולה לספק זאת במועד, בשביל שהכל יהיה מוכן לפני האירוע. 

החשיבות של כשרות למהדרין

אחת הנקודות שיכולות בהחלט להשפיע על הבחירה שלנו בחברה כזו או אחרת, היא איזו תעודת כשרות יש לחברה. אנחנו יכולים למצוא כידוע, סוגים שונים של כשרות. החל מכשרות בסיסית, כשרות למהדרין, גלאט כשר. כמו כן אנחנו יכולים למצוא סוגי כשרות על פי טיב הגוף שמספק את התעודה. 

הבחירה הנכונה, היא לרוב כשרות למהדרין שכן אז גדלים הסיכויים שרוב האורחים שלנו יוכלו ליהנות ממנה. צריך תמיד לחשוב על המכנה הרחב ביותר, בשביל שיותר אורחים יוכלו ליהנות מהמנות המוגשות ואף אחד לא יצטרך לוותר. לכן, בחירה בשירות קייטרינג כשרות למהדרין, יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר בהיבט זה. 

כמה יכול לעלות לנו שירות קייטרינג בירושלים

כפי שאנחנו יכולים להניח, אין מחיר אחיד עבור שירות קייטרינג בירושלים. המחיר יכול להשתנות בהתאם לאופי ואיכות הקייטרינג, סוג התפריט, סוג ההגשה, הציוד בו חברת הקייטרינג תידרש להשתמש במהלך האירוע, ועל פי מאפיינים נוספים. 

כמובן ככל שהחברה יותר מבוקשת ויש לה מוניטין טוב יותר, כך גדל הסיכוי שהמחיר יהיה גבוה יותר. בעיקרון, חברות קייטרינג קובעות מחירים על פי מנה וכן הן קובעות מינימום הזמנה (כמות מינימאלית להזמנת מנות לאירוע). המחירים יכולים להתחיל ב-50 שקל עבור אורח ולהגיע עד לכדי 200 ו-300 שקל. 

עלינו לעשות את החישוב כמה אורחים אמורים להגיע וכמה תעלה לנו כל מנה. אנחנו גם צריכים לבחון איך נקבע המחיר הסופי, האם על פי הזמנה מראש או על פי כמות האורחים שאכן הגיעו לאירוע בסופו של דבר. 

איך קייטרינג הלל יכול לעזור לכם?

אחת החברות המובילות בשירותי קייטרינג בירושלים היא קייטרינג הלל. מדובר בחברה המספקת שירותי קייטרינג כשר למהדרין, מבוסס על תפריט בשרי אשר יכול להתאים לכל סוג אירוע, בין אם מדובר על אירוע ביתי, עסקי או אחר. 

החברה מעסיקה צוות מקצועי של שפים, טבחים, מנהלי אירועים, מלצרים ועובדים נוספים המספקים שירות ללקוחות המזמינים את החברה, בכל שלב בתהליך תכנון וארגון האירוע, עד סופו. בעזרת קייטרינג הלל תוכלו ליהנות משירות אטרקטיבי ואיכותי, אשר כל אורח ואורחת ייהנו ממנו ויזכרו בזכותו את האירוע שלכם לטובה. 

 

תוכן עניינים

מה הלקוחות אומרים על השירות שלנו?

מחפשים קייטרינג בירושלים כשר למהדרין?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לאירוע שהאורחים שלכם רק ישבחו