קייטרינג לאזכרה

אחת לשנה, ביום השנה של יקירכם אתם נפגשים ועורכים אזכרה. אתם עושים פעולות לעילוי נשמתו, וכמובן, עורכים סעודה מכובדת עם קייטרינג לאזכרה כמקובל. 

אתם יושבים יחד בני המשפחה ואוכל טעים ומגוון מוגש לפניכם.

 מה מגישים באזכרה?

לקראת האזכרה עליכם להחליט מה יהיה האוכל אותו תאכלו במהלך האזכרה. 

יש מי שיכין בעצמו את האוכל, אחרים ירכשו אוכל מוכן, ויש מי שיעדיף להזמין קייטרינג מקצועי שיכין את האוכל לאזכרה. 

אם אתם חושבים על האפשרות הזו, ואתם שוקלים להזמין את האוכל בקייטרינג, בואו והכירו אותנו – קייטרינג הלל. 

זה הקייטרינג שמציע שירות מקצועי ואדיב עבור אירועים שונים. 

בין היתר אנחנו מספקים שירותי קייטרינג לסעודת מצווה, קייטרינג לשבעה ולאירועים.

 

תפריט קייטרינג לאזכרה

מנה ראשונה (1 לבחירה) 15 ₪ לא כולל תוספות,
סלמון בתוספת תשלום 10 ש"ח

מלאו בבקשה את הפרטים הבאים ונציגנו ישוב אליכם במהרה

קייטרינג מומלץ לאזכרה - כבר מעל 28 שנה!

במהלך שנות הפעילות שלנו צברנו מוניטין רב. הלקוחות הרבים שהזמינו אצלנו אירוע ממליצים עלינו בכל פה, ומספרים על אירוע משובח וטעים במיוחד, וכל זאת בדיוק לפי הרצון האישי שלהם. הלקוחות היו שבעי רצון מהמגוון ומהשפע, מהניחוחות הקסומים ומהתבלון המדויק, וכמובן – מהשירות המסור והליווי לכל אורך הדרך.

מה כולל השירות שלנו בקייטרינג לאזכרה?

בקייטרינג הלל מציעים שירות מעולה אשר חותר להשביע את רצון הלקוח. 

כאשר המטרה שלנו ברורה ומסומנת, אנחנו מנהלים את כל התהליך כדי להשיג אותו. והלקוחות שלנו מאשרים כי אכן כך הם פני הדברים. כל לקוח ולקוח מרוצה ושבע רצון, ומציין לשבח את השירות הנפלא אותו הוא קיבל בקייטרינג הלל.

הכמויות והשפע

כל מי שעורך אירוע חושש מחוסרים. שלא יגמרו הסלטים לפני הזמן, שיהיו מספיק מנות לכל האורחים ושכל האירוע יאופיין באווירה של שפע. אנחנו אתכם באותו ראש, לא חוסכים בעלויות ובחומרי גלם, ולא מודדים את המנות בצורה מדויקת. אנחנו עושים כל מאמץ לספק לאירוע שלכם את המאכלים ביד רחבה. כך שלכל אורך האירוע תחושו כי יש שפע של אוכל. אין 'נגמר' בלכסיקון שלנו. יש לנו אינטרס שיהיה שפע רב מכל המאכלים במהלך האירוע.

המקצועיות והניסיון שלנו בתחום האזכרות

אחד היתרונות הבולטים שלנו הוא הידע והיכולת המקצועית שיש בידינו. אנחנו עוסקים בתחום ההסעדה עשרות שנים. במהלך השנים הללו ערכנו אירועים רבים. בין היתר סיפקנו שירותי קייטרינג לאזכרה ולמגוון רחב של מטרות נוספות. כל אירוע שערכנו העשיר את הידע שלנו והקנה לנו יכולות מתקדמות מאוד. לא פלא שכיום המאכלים שלנו מוכנים בידיים אמונות, וכל התבשילים יוצאים ממטבחנו במראה נפלא ובטעמים נהדרים. הניסיון הרב שצברנו עומד לימיננו במהלך הכנת האוכל.

השירות והאדיבות לכל אורך הדרך

אצלנו הלקוח ניצב במרכז. כל מי שפונה אלינו יחוש לכל אורך הדרך כי אנחנו עושים כל מאמץ לספק לו מענה מושלם ומותאם לרצונותיו. גם כאשר תזמינו אצלנו קייטרינג לאזכרה תגלו כי הצוות שלנו נמצא אתכם ועושה כל מאמץ כדי לסייע לכם לקבל את השירות הטוב ביותר. אנחנו נציג בפניכם ברוב סבלנות את התפריט של הקייטרינג, נסביר לכם אילו מאכלים מתאימים לאופי האירוע שלכם, ונעזור לכם להחליט על התפריט המוצלח שיענה על הציפיות שלכם. גם במהלך האירוע עצמו תחושו כי אנחנו כאן לצדכם. מלווים את האירוע ובוחנים את אופן ההגשה. וזאת כדי להבטיח כי המנות מוגשות כיאות, כל מאכל נמצא על המקום המתאים לו על השולחן, והסועדים נהנים מארוחה עשירה וערבה.

קייטרינג כשר לאזכרה

כאשר מזמינים קייטרינג אי אפשר שלא להתייחס לעניין הכשרות של האוכל. כל מי שתר אחר שירותי קייטרינג יברר גם על העניין הזה של הכשרות. אז אם אתם מחפשים קייטרינג כשר לאזכרה חשוב לנו לספר לכם, כי אנחנו מנהלים את הפעילות של הקייטרינג תחת גוף כשרות מוכר וותיק –בד"צ יורה דעה בהשגחת הרב מחפוד. כך אתם יכולים להיות בטוחים שכל חומרי הגלם בהם אנו עושים שימוש הם מוצרים בכשרות מהודרת. כמו כן כל ההתנהלות במטבח שלנו נעשית על פי נהלי כשרות אשר מוכתבים על ידי משגיח הכשרות מטעם מערכת הכשרות. אצלנו אתם יכולים ליהנות מתפריט עשיר ומשובח, וכל זאת בכשרות מהדרין.

לאזכרה שלכם – הזמינו את הטוב ביותר

נערכים לאזכרה? רוצים להיות בטוחים שאתם מגישים אוכל משובח וכל הנוכחים יאכלו וישבעו, ויחמיאו לכם על החבירה המוצלחת? חשוב לכם לוודא מראש כי אתם עושים את הבחירה הטובה שתאפשר לכם להיות שבעי רצון ולסכם את האירוע כמוצלח וטוב? אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהתרשם מהתפריט המוצע. 

תוכלו לשמוע על השירות, על המאכלים ועל המחירים ובהתאם לכך לקבל את ההחלטה שלכם באשר לאזכרה.

 

 

אנחנו כאן לשירותכם

קייטרינג הלל נמצא כאן לשירותכם. 

המענה המקצועי שלנו יוכל להגשים את הצורך שלכם, ולאפשר לכם לנהל את האירוע באופן הנאות על פי הצורך והרצון שלכם. 

אנחנו נעשה כל מאמץ כדי לסייע לכם לנהל את האירוע באופן המושלם. כי כאשר קייטרינג הלל נמצא בשטח  – האירוע מתנהל באופן מוצלח וטעים, ניחוחות קסומים ממלאים את חלל האולם, וכל הנוכחים נהנים ממאכלים טעימים במגוון ובשפע רב!

 

קבלו הצעת מחיר לקייטרינג לאזכרה