קייטרינג להצעות נישואין – קייטירנג הלל 

בדרך כלל אנחנו נוהגים לחשוב ששירותי קייטרינג רלוונטיים אך ורק לאירועים כמו חתונות או לאירועים מקדימים כמו חינות, מסיבות רווקים/רווקות, שבת חתן וכדומה. אך בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא אופציות נוספות. למשל, הזמנת קייטרינג להצעות נישואין. 

מאחר וכל הרעיון של הצעת נישואין הפכה להיות מאוד מיוחדת, מאוד מרשימה, ונהוג להשיג בחלק הזה לא מעט מחשבה בשביל לייצר משהו מקורי, ובהתאם לכך גם נהוג להשקיע לא מעט כסף וזמן, אזי שזה רק טבעי ששירותי קייטרינג יהיו חלק בלתי נפרד מהעניין. 

במאמר זה נסביר מה זאת אומרת שירותי קייטרינג להצעות נישואין וכן נציג דוגמאות שונות שיכולות לעזור לכל בן או בת זוג שרוצים להציע נישואין במקום כזה או אחר.

חשוב לציין כאן, בדומה למקרים של חתונות ואירועים אחרים, מוטב להזמין שירותי קייטרינג מראש, על מנת שהחברה תוכל לספק את השירות על פי המצופה ממנה בהתאם ללוח הזמנים, ללא עיכובים ודחיות. אף אחד לא רוצה לגלות שהתכנון שלו להציע נישואין במועד ומקום מסוים, התפקשש בגלל שחברת קייטרינג לא קיבלה את ההזמנה בזמן. 

תפריט קייטרינג להצעות נישואין – קייטירנג הלל 

סמנו לנו בתפריט מה אתם מעוניינים להזמין!
קבלת פנים 35 ₪ (4 לבחירה- 2 בשרי ו-2 צמחוני/טבעוני)

ניתן לרכוש מגוון לחמים ולחמניות החל מ-2 ₪ ליחידה
מלאו בבקשה את הפרטים הבאים ונציגנו ישוב אליכם במהרה

מה זה שירותי קייטרינג להצעות נישואין

בשביל להבין את המשמעות של שירותי קייטרינג לצורך הצעת נישואין, נלך צעד אחד אחורה. ישנם אנשים שבוחרים להציע נישואין לבת או בן הזוג בארוחה שהם עצמם מכינים, במסעדה, בית קפה או מקום אחר ששני בני הזוג אוהבים או חשים שהוא מיוחד עבורם, וכן יש כאלה שבוחרים להציע נישואים במקומות שאין לו שום קשר למזון בשום צורה שהיא. 

לעומת זאת, ישנם כאלה שמעוניינים להציע נישואין במקום ובצורה שמחייבים להכין ארוחה. למשל, אם מדובר בהצעת נישואין בחוף הים, קמפינג בשטח, שייט בספינה, ואפילו אם רוצים להציע נישואים בארוחה רומנטית בבית.

במקום לעבוד קשה ולהכין בעצמם את הארוחה, הם יחפשו דרכים נוחות ופשוטות יותר להגיש ארוחה רצינית ומושקעת.

בדיוק לשם כך אפשר להזמין שירותי קייטרינג. הרעיון הוא פשוט. יוצרים קשר עם חברה שמתמחה בכך, עובדים איתה על תפריט מתאים על פי אופי המאורע ועל פי הקונספט שלו, ובסופו של דבר יוצרים ארוחה מושקעת, טעימה ומיוחדת על כל המשתמע מכך. 

חשוב לציין לסיום חלק זה, יהיה נכון להסביר לצוות החברה את מהות החברה והמטרה שלה. שכן רק כך אפשר יהיה באמת להכין ארוחה מושקעת ומיוחדת אשר תתאים לאופי שלה. אז גם יהיה אפשר להחליט האם הארוחה תכלול מלצרים או שמא היא תהיה מבוססת על מזנון שהגבר יגיש לאישה (או להיפך). 

רעיונות לקייטרינג להצעות נישואין

אחרי שאנחנו בוחרים חברה אשר תספק לנו שירותי קייטרינג להצעות נישואין, אנחנו צריכים לחשוב על התפריט שנרצה להגיש בארוחה, אילו מנות אנחנו רוצים שהיא תכלול.

ראשית, רצוי שהארוחה תהיה כשרה, מתוך סבירות גבוהה ששני הצדדים מעדיפים אוכל כשר. בעיקרון, רוב החברות מספקות אוכל כשר ולכן אנחנו נצטרך גם להתאים את עצמנו לכך (מדובר על כשרות בשרית, מה שיכול גם להשפיע על מאפייני הארוחה). 

שנית, אנחנו צריכים להחליט האם נרצה שהתפריט יכלול את כל המנות, קרי פתיחה, ראשונה, עיקרית, קינוח, או שנעדיף לדלג על ארוחה מסוימת. נצטרך להחליט גם האם נרצה שבמנות מסוימת תהיה אפשרות בחירה. למשל, במנה העיקרית אפשר להגיש בשר ודגים, כך שיהיה ניתן לבחור ביניהם. בדיוק כפי שהמנות הראשונות יכללו אופציות שונות וכל אחד יבחר את האופציה המועדפת עליו. 

רצוי מאוד שהארוחה תהיה מאוזנת. כלומר, תתחיל בדברים קטנים, פשוטים, קלילים, על מנת להשאיר מקום למנה העיקרית. אפשר להתחיל בירקות, סלטים, אפשר גם לבחור מרק בתור מנה ראשונה ואז לעבור למנות עיקריות, סוגי בשרים שונים, דגים או ממולאים. לגבי הקינוחים, מאחר ומדובר בארוחה כשרה בשרית, הרי שהקינוח יהיה מבוסס על חלב פרווה או שהוא יהיה מבוסס על פירות טריים, פירות יבשים ודברים אחרים.

כמובן שאם אחד הצדדים שומר על תזונה צמחונית אז רצוי שהארוחה תכלול מרכיבים שהוא יכול לאכול. כמו כן, אם רוצים אפשר להפוך את הארוחה למיוחדת יותר, אם מספקים מנות שקשורות לעדה של אחד הצדדים או של שני הצדדים גם יחד. 

איך מארגנים הצעת נישואין מבחינת קייטרינג?

מלבד השאלה של בחירת חברה, איכות התפריט וסוג המנות, יש דברים נוספים שצריך לקחת בחשבון כשמחליטים להזמין שירות קייטרינג להצעת נישואין. 

למשל, להבדיל מאירוע חתונה או אירוע אחר, כאן מדובר על ארוחה לשני אנשים בדרך כלל (אלא אם מחליטים שהאירוע יכלול בני משפחה נוספים). באופן טבעי זה גם משפיע על בחירת המנות והכמות שלהן, על התקציב שאנחנו צריכים להקצות לאירוע, על האינטימיות שלו ועוד. אלו דברים שחשוב לקחת בחשבון בתהליך התכנון של ההצעה וכן בעבודה מול החברה עצמה. 

נרצה שהאירוע יהיה מיוחד ויוצא דופן ולכן נעבוד בצורה צמודה עם החברה בשביל שנוכל לארגן אירוע הצעת נישואין כפי שתמיד חלמנו. 

מעוניינים בקייטירנג להצעת הנישואין שלכם?

השיארו פרטים למטה ונחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים

מה הלקוחות אומרים על השירות שלנו?

מחפשים קייטרינג להצעות נישואין – קייטירנג הלל ?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לאירוע שהאורחים שלכם רק ישבחו