קייטרינג לשבת חתן עם מלצרים

משפחות רבות בוחרות לארגן שבת חתן מושלמת ולשם כך בוחרת חברת קייטרינג לשבת חתן עם מלצרים, לפני או אחרי החתונה של הבן, בהתאם למסורת של העדה ושל המשפחה.

במסגרת שבתן חתן, מארחים את בני המשפחה הקרובה וכן חברים לקראת עלייה לתורה בשבת בבוקר. לאחר מכן עורכים ארוחה משותפת עם מאכלים שונים, לא פעם מדובר על מאכלים שמתאימים לרוח העדה. 

ישנן משפחות שבוחרות לארגן את כל השבת חתן בעצמן, כך שבני המשפחה מבשלים את כל המנות ומגישים אותן לאורחים השונים.

לעומת זאת, ישנן שמעדיפות לשכור חברת קייטרינג לשבת חתן עם מלצרים שתעשה זאת עבורם. הרעיון הוא מאוד פשוט, במקום שבני המשפחה יצטרכו לעבוד קשה, שוכרים חברה שמתמחה בארגון שבת חתן עם מלצרים באופן כללי ובפרט בכל מה שקשור לאירועי שבת חתן, והחברה דואגת לכל הדברים שצריך להציע ולהגיש לאורחים. 

הבסיס לכך הוא, שבני המשפחה וצוות מחליט על תפריט רלוונטי לאירוע, לאופי וסוג האורחים. זה אמור להיות תפריט על פי זמן האירוע (בוקר, ברנאץ', או צהריים), על פי כמות האורחים, על פי ההחלטה האם האירוע יכלול אוכל מהמטבח של העדה או אוכל כללי, כמו כן, אפשר להחליט האם התפריט יכלול מנות שמתאימות לאורחים שאוכלים הכל או תפריט צמחוני, נניח. 

אחת ההתלבטויות שקשורות לאירועי שבת חתן היא, האם לשכור חברה שמספקת אך ורק את המנות, או שמא לשכור חברה שמספקת גם את הכלים, הציוד וכן מלצרים שיעבדו במהלך האירוע. מאחר והרבה פעמים הוא נערך בימי שבת באופן טבעי, יש פה שאלה של יכולות ורצון להעסיק אנשים ביום זה. 

תפריט קייטרינג לשבת חתן עם מלצרים

סמנו לנו בתפריט מה אתם מעוניינים להזמין!

ערב שבת - 85 ש"ח לסועד

סעודה שנייה - 60 ש"ח לסועד

אפשרות א'

אפשרות ב'

סעודה שלישית - 30 ש"ח לסועד

זהו תפריט מומלץ לשבת. התפריט הינו תפריט מודלרי, על כן ניתן לעשות שינוים במבנה הסעודות!
ניתן לרכוש מגוון לחמים ולחמניות החל מ-2 ₪ ליחידה
מלאו בבקשה את הפרטים הבאים ונציגנו ישוב אליכם במהרה

מה היתרונות של קייטרינג לשבת חתן עם מלצרים?

בשביל להבין מדוע משתלם לשכור קייטרינג עם מלצרים לשבת חתן, חשוב להבין את המשמעות, מה בדיוק הם עושים וכיצד הם יכולים לעזור לארגון האירוע והצלחתו. 

התשובות לכך פשוטות וברורות. מלצרים אשר עובדים בקייטרינג עבור שבת חתן, אחראים לתפעל את כל האירוע, בדיוק כפי שהיו עושים אם היה מדובר בחתונה או כל אירוע אחר במהלך השבוע.

הם צריכים לדאוג שהמנות יהיו מוכנות, שכל האורחים יקבלו את כל המנות, אם יש צורך ואפשרות אז לספק מנות נוספות, ובאופן כללי הם צריכים שהאירוע יעבור בצורה שלווה, שקטה, ששום דבר לא יישאר בלי מענה. 

המלצרים שהחברה מספקת, אמורים להיות עם ניסיון רב, הם אמורים להציע ללקוחות שלהם שירות אופטימאלי, על מנת שיוכלו ליהנות מהאירוע שהם מארגנים ושלא יצטרכו לעשות דבר.

כל הרעיון הוא לשכור מלצרים שיבצעו את עבודתם, בשביל שאנחנו לא נצטרך לעשות שום דבר, אלא נוכל להקדיש זמן לאורחים ולאירוע. 

ישנה סיבה נוספת מדוע זה משתלם לשכור קייטרינג שבת חתן. הרבה פעמים עלולים להיתקל בבעיות שונות במהלך האירוע, בעיות שעלולות להכביד על המארגנים ולפגוע ביכולת שלהם ליהנות מהאירוע ולספק לאורחים חוויה ייחודית. לכן, חשוב שיהיו אנשי מקצוע, מנוסים, אנשים שכבר השתתפו בעבר באירועים מסוג זה בשביל להתגבר על הקשיים השונים, עוד לפני שהם "נחשפים" בפני האורחים ואפשר לפתור אותם בשקט ובשלווה. 

כיצד אנו בחורים את המלצרים שלנו לשבת החתן שלכם?

בעיקרון, ברגע ששוכרים שירותי חברת קייטרינג לשבת חתן עם מלצרים, אז אפשר להחליט האם שוכרים ממנה אך ורק מנות מסודרות לאירוע, כולל מה שצריך (אם צריך) לאחסון וחימום, למשל מקררים, תנור שבת ועוד, או האם גם לשכור מהחברה צוות מלצרים שיגיע אל מקום האירוע.

כמה שעות לפני שהוא נערך בשביל לארגן את הדברים ולדאוג שהכל יהיה מסודר. יש מקרים בהם ניתן להחליט, ששוכרים את המלצרים, אך ורק בשביל להכין את המקום ואת כל מה שצריך לצורך האירוע, מבלי שהמלצרים ישרתו את קהל האורחים בזמן האירוע עצמו. 

הרבה מאוד משפחות מחליטות האם לשכור קייטרינג עם מלצרים או לא, בין היתר על פי השאלה, איזה סוג אירוע הם מעוניינים לערוך ועד כמה חשוב להם לשמור על הכללים, מאחר ומדובר באירוע שנערך ביום שבת.

יש משפחות שמעדיפות אירוע אינטימי, קטן, אירוע שלא מכיל הרבה אורחים באופן כללי, אז הם לא רואים סיבה למה יש צורך לשכור מלצרים. מעבר לכך, מי ששומר על כל הכללים, יעדיף שהאירוע לא יכיל מלצרים חיצוניים, אלא שהם עצמם יגישו את האורחים לאורחים. 

לעומת זאת, יש מי שיעדיף באופן טבעי, שהאירוע יהיה עם מלצרים בשביל שהוא יהיה הרבה יותר מסודר ומאורגן, הרבה יותר נוח ונעים. כך הוא לא יצטרך לעבוד קשה מדי וכך גם האורחים לא יצטרכו לעבוד קשה מדי, באירוע אליו הם מגיעים בשביל ליהנות. 

בסופו של דבר, אם רוצים ליהנות מאירוע מוצלח עם מלצרים, אזי שהפתרון הטוב ביותר הוא לחפש חברת קייטרינג שיש לה ניסיון בתחום ומעסיקה מלצרים בעלי ניסיון, ידע ורמת שירותיות גבוהה, כך הם ידעו איך לעבוד בסוג אירוע שכזה ולספק לאורחים השונים בדיוק את מה שהם צריכים.

כך מארגנים שבת חתן על הצד הטוב. כך כל האורחים ייהנו מהאירוע וכן מהאוכל שיוגש להם בצורה מסודרת ומאורגנת, אוכל טעים ואיכותי. 

תוכן עניינים

מה הלקוחות אומרים על השירות שלנו?

מחפשים קייטרינג לשבת חתן עם מלצרים?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לאירוע שהאורחים שלכם רק ישבחו