קייטרינג לשבת חתן מחיר

שבת חתן היא ללא ספק שבת מרגשת ומיוחדת במינה. הינכם חוגגים יחד עם החתן, משפחתו וקרוביו. מחפשים קייטרינג אשר ידאג להסעיד אתכם במשך כל האירוע? רוצים שדרוג לאוכל?

הציפייה הגדולה שלכם היא שהאווירה באירוע תהיה טובה, שמחה ומהנה. כדי שהתוכנית שאתם מצפים לה תצא לפועל ותצליח עליכם לקחת מספר דברים בחשבון. מהם הדברים שאתם צריכים לשים לב אליהם?

מהם טווחי המחירים לקייטרינג לשבת חתן? כיצד הם משוקללים? מה חשוב לדעת לפני שבוחרים בחברת קייטרינג ייעודית? ריכזנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי.

כיצד משוקלל המחיר?

לפני שתזמינו את שירותיה של חברת קייטרינג, חשוב להבין מהו המחיר לקייטרינג לשבת חתן עבור מנה לאדם. כשאתם מדברים על מחירים עבור אירוע של שבת חתן, כדאי לדעת שהמחיר כולל סלטים ומנות פתיחה, מנות עיקריות ותוספות וקינוח לבחירתכם.

במידה והחלטתם להוסיף עוד מנה עיקרית תצפו לעלייה ניכרת במחיר. נציין כי לכל חברת קייטרינג מחירים משלה, כמו כן ישנם מבצעים של החברה עצמה בעונות וזמנים מסוימים.

איך להתארגן לאירוע חורף

מחיר מנה לאדם בתנאי שמינימום ההזמנה הוא לא פחות מ – 20 אנשים, ממוצע הוא כ – 60 ₪ לפני הנחה. לעיתים ישנן הנחות ובאמצעותן ניתן להגיע לממוצע מחירים של 45 ₪ לאדם. 

מה צריך לדעת לפני שבוחרים קייטרינג לשבת חתן?

לפני שאתם סוגרים קייטרינג לשבת חתן, אשר יספק לכם שירותי הסעה חשוב לבדוק מספר פרמטרים.

ראשית, שבת חתן זהו אירוע מיוחד אשר כולל בתוכו גם את שבת, להבדיל מאירוע ביום חול, כשמדובר באירוע ביום שבת אי אפשר להתפשר על מספר הארוחות, כלומר חייבות להיות 3 ארוחות במהלך האירוע.

שנית, חשוב לוודא כי הקייטרינג יכול לספק את זה עם מאכלים עדתיים שמסמלים את השבת. שנית, מהו המבחר אותו מציעה החברה? האם יש מגוון רחב או שיש מבחר דל מאוד?

שלישית, חשוב להבין אם אתם יכולים לסמוך על החברה במהלך האירוע שלכם, האם הם אדיבים ושירותיים? רביעית, האם המצרכים וחומרי הגלם איתם הם עובדים טריים ואיכותיים?

ישנן חברות אשר ינסו לחסוך בחומרי הגלם כדי לתת לכם מחיר אטרקטיבי ונמוך ככל האפשר. נוסף על כל אלו, המחיר הוא פקטור גדול מאוד, מפני שמדובר באירוע חשוב וגדול, זוהי הוצאה לכל דבר. חשוב לתאם את המנות מראש ולסגור על מחיר שתוכלו לעמוד בו גם אם האירוע לא יכסה את עצמו. 

כמה עולה קייטרינג בשרי לשבת חתן?

טווח המחירים הוא גדול ורחב, לשם כך סיכמנו לכם את מחירי הקייטרינג לשבת חתן עבור קייטרינג בשרי: 

סוג האירועטווח מחירים (עבור מנה אחת)
יוקרתי120 ₪ – 300 ₪
גורמה300 ₪ – 600 ₪
עממי100 ₪ – 150 ₪
חתונה200 ₪ – 300 ₪
ברית80 ₪ – 160 ₪
בר מצווה / בת מצווה120 ₪ – 250 ₪
שבת חתן100 ₪ – 150 ₪
אירועים קטנים100 ₪ – 150 ₪

כמה עולה קייטרינג חלבי לשבת חתן?

עבור מחירי קייטרינג לשבת חתן מעט שונה, ריכזנו עבורכם את הטווחים כיום בשוק לצורך ההשוואה. 

סוג האירוע טווח מחירים (עבור מנה אחת)
יוקרתי 200 ₪ – 300 ₪ 
כשר 45 ₪ – 100 ₪ 
עממי120 ₪ – 180 ₪ 
חתונה220 ₪ – 350 ₪ 
ברית / בריתה60 ₪ – 100₪ 
בר מצווה / בת מצווה 120 ₪ – 220 ₪ 
שבת חתן 150 ₪ – 180 ₪ 
אירועים קטנים 150 ₪ – 180 ₪ 

מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת לקייטרינג לשבת חתן שלכם? צרו עימנו קשר בהקדם האפשרי ונשמח לסייע.

תוכן עניינים

מה הלקוחות אומרים על השירות שלנו?

מחפשים קייטרינג לשבת חתן מחיר?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לאירוע שהאורחים שלכם רק ישבחו