קייטרינג לחנוכת בית

רכישת דירה, היא תמיד דבר מרגש, בפרט עבור זוג צעיר שמעולם לא החזיק ברשותו דירה וכעת יש לו נכס משלו ביד. אפילו אם מדובר בדירה ישנה ולא בדירה מקבלן או בית פרטי שהם בנו בעצמם על שטח שרכשו. זה עדיין עניין מאוד גדול, מרגש ומיוחד. זה כמובן מחייב לעשות אירוע חנוכת בית לבני המשפחה והחברים הקרובים. 

במקרים רבים, אחרי שרוכשים דירה ישנה מבעליה הקודמים, יש צורך לבצע פינוי דירה מכל הפריטים שנמצאים בתוך הדירה. החל מריהוט, חפצים, ודברים שונים שהבעלים החליטו לא לקחת איתם והשאירו בדירה, בין אם זה בשביל שהרוכשים יחליטו אם להשתמש בהם או לפנות אותם. 

אז לפני שנכנסים לדירה ולפני שעושים חנוכת בית, יש להזמין חברה שמתמחה בפינוי דירות, זאת על מנת שהצוות שלה יפנה את כל הציוד והחפצים שנותרו בה. רק אז יהיה ניתן להעביר את כל הציוד של בני הזוג אל הדירה, לסדר ולעצב אותה כפי שהם רוצים ולעשות כאמור חנוכת בית עם שירותי קייטרינג מקצועיים. 

לפני שנסביר כיצד מבצעים חנוכת בית בצורה נכונה, חשוב להדגיש, פינוי הדירה חייב להיות מושלם ומוסדר תוך זמן סביר, כך צוות החברה יוכל גם לנקות את הדירה ואם יש צורך לבצע תיקונים. לאחר מכן יהיה קל יותר להכניס ריהוט חדש או כל דבר אחר שנדרש, ולהתחיל חיים חדשים בדירה. 

תפריט קייטרינג לחנוכת בית

מעל 20 איש - עלות לאדם 100 ש"ח כולל עריכה או 80 ש"ח ללא עריכה
פחות מ-20 איש - עלות לאדם 100 ש"ח (ללא עריכה וחד פעמי)

ניתן לרכוש מגוון לחמים ולחמניות החל מ-2 ₪ ליחידה
מלאו בבקשה את הפרטים הבאים ונציגנו ישוב אליכם במהרה

כיצד להיערך לאירוע חנוכת בית עם קייטרינג?

כאמור, עם סיום תהליך הרכישה וארגון המקום נהוג לבצע אירוע חנוכת בית.  לשם כך, יש להזמין בני משפחה וחברים, איתם רוצים לחגוג את המאורע המיוחד וכן רצוי להזמין קייטרינג שיכול לספק תפריט מתאים לחנוכת הבית.

מאחר וסביר להניח, שלא יהיה כוח או רצון להתחיל לארגן ארוחה באופן עצמאי, בשלב זה, אחרי המעבר והכל, אז יהיה נכון יותר לפנות אל חברה מקצועית שתספק מנות בכמות הנדרשת, על פי מספר האורחים. 

לשם כך, נבחן כמה אורחים מוזמנים לאירוע, האם יש צורך להכין מנות מיוחדות (טבעוניות, צמחוניות), נדאג כמובן שהתפריט יהיה כשר על מנת שכל האורחים יוכלו ליהנות ממנו, וכן נקפיד לא רק על מנות טעימות ואיכותיות אלא גם על שימוש בחומרי גלם ברמה גבוהה. 

רצוי מאוד שהתפריט יהיה מותאם לזמן ומועד האירוע. כלומר, אם האירוע בבוקר, אז הוא צריך לכלול מנות שמתאימות לארוחת בוקר, וכך גם לגבי אירוע צהריים וערב. בדרך כלל, חנוכת בית, בוודאי זה אירוע סולידי יותר מאירועים אחרים, ולרוב גם לא נהוג להזמין מחברת קייטרינג מלצרים שיגישו לאורחים. אך אם הכוונה להזמין כמות גדולה של אורחים, וזה יכול להקל עליהם, אז אין סיבה שלא נבקש מהחברה שתספק לנו גם צוות מלצרים. 

בכל מקרה, אנחנו צריכים לוודא, שהחבר תספק לנו את המנות בזמן וכן צלחות, כוסות, סכו"ם וכל מה שנדרש לאורחים בשביל לאוכל בצורה מסודרת ונוחה. 

תוכן עניינים

מה הלקוחות אומרים על השירות שלנו?

מחפשים קייטרינג לחנוכת בית?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לאירוע שהאורחים שלכם רק ישבחו