קייטרינג לטיולי איזי ריידר – קייטירנג הלל 

כשאנחנו יוצאים לטיול בשטח, עלינו להיערך בהתאם. אנחנו צריכים לבוא עם ביגוד מתאים, ציוד שיכול לשרת אותנו, עלינו להיות מוכנים הן לתנאי השטח והן לתנאי מזג האוויר, וכמובן שעלינו להיות מוכנים גם מבחינת תזונה ושתייה. 

אחת כמה וכמה זה נכון, אם אנחנו בוחרים לערוך יום גיבוש, יום כיף או טיול בשטח עבור קבוצה של אנשים, בין אם מדובר בבני משפחה, עובדים, תלמידים, חיילים, אורחים מחו"ל או כל קבוצה אחרת. על מנת שנהיה ערוכים ומוכנים בצורה אופטימאלית, אזי הדבר הנכון מצידנו לעשות הוא להזמין שירות מחברת קייטרינג. 

זה יכול להיות שירות עם מלצרים וכל מה שכרוך בכך, וזה יכול להיות גם שירות של אוכל מוכן אשר נאסוף אותו מהחברה, ובמהלך היום נספק אותו לאורחים במסגרת ארוחת צהריים או כל ארוחה אחרת. 

מה זה טיול איזי ריידר ואיך משלבים בתוכו שירות קייטרינג?

כך גם נעשה במקרה בו אנחנו בוחרים לצאת לטיול איזי ריידר בשטח. מדובר על טיול של רכיבה על כלים אלו. איזי ריידר זה כלי המזכיר במראה שלו טרקטורון וקורקינט. הוא הרבה יותר פשוט ונוח לשימוש, הוא נחשב לכלי מאוד בטוח, אשר ניתן להשתמש בו גם בשטח וגם בעיר. 

איזי ריידר עובד על בטרייה נטענת, מהירות שנעה בין 17 ל-40 קמ"ש, וניתן לרכב עליו מגיל 16 ומעלה. הוא כלי מאוד נוח לשימוש, מאוד בטוח, והוא משמש לא רק לטיולי שטח כאמור, אלא גם לטיולים בעיר וכן אפשר להשתמש בו בדרכים אחרות, למשל לצרכי עבודה. 

לא מעט אנשים בוחרים לארגן ולצאת לטיולי איזי ריידר בשטח. לשם כך, הם יכולים גם לשכור שירותי קייטרינג שיהוו חלק בלתי נפרד מהטיול. מאחר ומדובר על טיול שנערך בשטח, צריך לדעת כיצד לארגן את השירות בצורה מסודרת ונכונה. 

כאמור, אפשר לתכנן את הטיול בצורה כזו, שהוא יימשך עד לנקודה ספציפית, לאורך זמן מסוים, שם יחכה צוות החברה עם האוכל, מוכן להגשה לקראת המטיילים שיגיעו לשם עם הכלים. ניתן גם לסכם שהארוחה תיערך במתחם ממנו יוצאים. 

כמו כן, אפשר לרכוש מהחברה אוכל מוכן, ולהחליט היכן בדיוק לספק אותו לאורחים. ניתן לעשות את זה במהלך הטיול, באמצעות אנשים שיחכו בנקודה מסוימת שם תתבצע עצירה, וכן אפשר לחלק את האוכל בנקודת הסיום, בתום הטיול. 

מה צריך לבדוק כשבוחרים חברת קייטרינג לטיולי איזי ריידר

ראשית, יש לוודא שהאוכל מוגש בצורה נכונה. קרי, הוא צריך להיות טרי, חם, תפריט עשיר ומגוון שיתאים לכל האורחים. חשוב כמובן לוודא שהוא כשר וכולם יוכלו ליהנות ממנו (כולל בכל מה שקשור לתזונה צמחונית או טבעונית). 

שנית, יש לוודא שלצד המנות השונות האורחים גם יוכלו לקבל את הכלים הנדרשים בשביל שתהיה להם אפשרות לאכול בצורה נוחה. צריך לוודא שהמקום בו מבקשים לערוך את הארוחה, הוא נוח, נעים, מסודר ומתאים לתנאי מזג האוויר. 

שלישית, יש לסכם מראש את כל התהליך, בשביל שהחברה תדע בדיוק מתי אמור להיערך האירוע, מתי אמורים לספק את האוכל, שלא יהיו אי הבנות ולא יהיה צורך לחפש פתרונות אחרים. 

המאמר באדיבות Raider EZ, המפיץ המורשה בישראל של הEZRAIDER

תוכן עניינים

מה הלקוחות אומרים על השירות שלנו?

מחפשים קייטרינג לטיולי איזי ריידר – קייטירנג הלל ?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לאירוע שהאורחים שלכם רק ישבחו