אודות קייטרינג הלל

אוכל – זו מילת המפתח. אבל שהוא יהיה טעים, בשפע, מגוון ואסתטי.

אלו כבר לא דרישות מינימליות בכלל. אלו הפרמטרים שלנו בקייטרינג הלל. כי אנחנו חתומים על מקצועיות ועל חתירה למצוינות. כי בכל מה שקשור לאוכל מוכן ושירותי קייטרינג אנחנו מתמחים ופועלים באופן יעיל ומעורר השראה. לא פלא שהלקוחות שלנו מצדיעים לנו.

מטבחים מקצועיים בפריסה ארצית

אנחנו נענים להזמנות שמגיעות אלינו מערים שונות ברחבי הארץ. את הפריסה הארצית אנחנו יכולים לספק הודות לעובדה שיש לנו מטבחים בארבעה סניפים ברחבי הארץ. כך אנחנו קרובים לכל מקום ויכולים לספק מענה בכל מקום בו תחפצו לקבל את האוכל.

איך אפשר בלי כשרות?

והכשרות – נקודה בעלת חשיבות עליונה. כל הפעילות של הקייטרינג שלנו מתבצעת תחת כשרות צמודה של בד"ץ יורה דעה. תעודת הכשרות מוצגת לכל דורש, וגם אתם יכולים להיות בטוחים שהאוכל כשר והוא יוכל להתאים לקריטריונים שלכם. זה כולל את המרכיבים הכשרים, את הכלים ואת כל התהליכים שמתבצעים לפי כללי ההלכה.

מענה מותאם אישית לכל לקוח

אצלנו כל לקוח הוא יחיד ומיוחד. אנחנו מאמינים שכל לקוח שפונה אלינו כדי להזמין אירוע אמור להיות מרוצה מאוד. לפיכך אנחנו מנהלים את כל התהליך בצורה קשובה ושירותית עד מאוד. נבין היטב מה רוצה הלקוח ועל איזה אירוע הוא חולם, ונעשה את מירב המאמצים כדי להגשים לו את החלום בצורה הולמת.

קייטרינג לשפע של אוכל

אם תזמינו אצלנו שירותי קייטרינג תוכלו להיות רגועים מבחינת כמויות האוכל. כי הלל הוא קייטרינג שמכין כמויות נדיבות של אוכל לכל אירוע. וזאת כדי להיות בטוחים שיהיה מספיק אוכל ולא יגמרו סלטים מבוקשים מיד בראשית האירוע.

הניסיון הרב בתחום ההסעדה

קייטרינג הלל הוא קייטרינג מנוסה מאוד. כבר קרוב לשלושים שנה שאנחנו עוסקים בתחום האוכל המוכן. הצוותים שלנו מכירים היטב את נהלי העבודה ואת שיטות ההתנהלות היעילות ביותר. והלקוחות שלנו רואים  זאת לנגד עיניהם במהלך האירוע. האירועים שלנו מתנהלים באופן מעורר השתאות. הכול טעים, ערוך באסתטיות ומצולחת היטב. 

כדאי להזמין בהלל את האירוע הבא שלכם!

לקראת האירוע הבא שלכם אתם מוזמנים להכיר אותנו מקרוב. בואו לבחון את ההתנהלות שלנו ואת טעמי האוכל. בואו וגלו כי אנחנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ועושים כל מאמץ להשביע את רצון הלקוחות שלנו באופן מקסימלי. גם אתם תהפכו להיות ללקוחות ממליצים ומרוצים שמספרים על אירוע מוקפד, על אוכל מצטיין בטעמים ושירות יוצא מגדר הרגיל.

תוכן עניינים

מה הלקוחות אומרים על השירות שלנו?

מחפשים אודות קייטרינג הלל?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לאירוע שהאורחים שלכם רק ישבחו