6 הדברים שחובה לבדוק לפני שמתכננים מסיבת הפתעה לאמא 

כמעט כל ילד וילדה, מצאו את עצמם בילדותם במסיבת הפתעה שאימא ארגנה להם. לרוב זה קורה בגילאים מאוד קטנים, כשאימא רוצה לשמח את הילדים שלהם ולחגוג להם יום הולדת בהפתעה עם חברים לכיתה ולעיתים גם עם בני משפחה. ישנן אימהות שמחכות עם זה עד שהילדים יגיעו לגיל ההתבגרות, ואז הן  עורכות להם מסיבת הפתעה בבית או במקום אחר. 

כשהילדים גדלים, זה התור שלהם לארגן לאימא שלהם מסיבת הפתעה. הרבה פעמים זה קורה כשהיא מגיעה לגיל עגול. 50,60,70 וכן הלאה. אז מזמינים בני משפחה, חברים, אורחים נוספים וכמובן כל הילדים והנכדים, במידה ויש, משתתפים באירוע. בשביל לתכנן מסיבת הפתעה לאימא בצורה נכונה, יש חמישה דברים שחובה לבדוק. 

קיר בלונים לבת מצווה

מיקום האירוע

אנחנו צריכים להקפיד שהמסיבה תיערך במקום שאימא אוהבת, מקום נוח וזמין עבור רוב אם לא כל האורחים, וכן מקום שיכול לספק את כל הצרכים של המסיבה. 

אפשר כמובן לערוך אותה בבית, אך מוטב שהיא תיערך במסעדה, בית קפה, צימר, בית מלון ומקום אחר בו נוכל ליהנות ולא נצטרך להשקיע בתהליך הארגון לפני ובזמן המסיבה. 

אביזרים שווים ליומהולדת

אין אין אין חגיגה בלי עוגה, אבל לא רק! היום נהוג שבימי הולדת לאמהות נותנים מתנות, עושים עוגה שווה, מארגנים בלוניטם, בד"כ עם חברה שמתמחה בשירות הזמנת בלונים ליום הולדת, ודואגים לקונפטי, מפות חגיגיות, קצת אלכוהול (ובפן הרוחני יותר, דואגים כמובן לעשות הרבה שמח)

זמינות האורחים

על פניו זה הגיוני שנערוך מסיבת הפתעה בעת תאריך יום ההולדת שלה, אך אפשר גם לערוך אותו בימים אחרים, קרובים לתאריך המקורי. זאת במידה ולא מסתדר לערוך אותו בתאריך הרלוונטי. 

לשם כך, אנחנו צריכים לוודא שמרבית האורחים, בוודאי החשובים שבהם (בני משפחה וחברים קרובים) זמינים ויכולים להגיע, וכן חשוב לעדכן אותם מבעוד מועד, על מנת שלא יעשו תוכניות אחרות למועד הזה. 

אוכל לאירוע

אנחנו צריכים להחליט ולהזמין אוכל לאירוע. אם אנחנו מחליטים לערוך את המסיבה בבית קפה או מסעדה, אז אין צורך בכך. אך אם אנחנו מחליטים לערוך אותה במקום אחר, עלינו להחליט האם אנחנו אחראים על הבישול או שמא, אנחנו מזמינים מגורם חיצוני.

זו יכולה להיות חברת קייטרינג ליום הולדת וזה יכול להיות גורם אחר. חשוב לוודא שהתפריט מתאים לאורחים וכמובן שיהיה זה תפריט שאימא אוהבת. 

תנאי מזג אוויר

אנחנו לא יכולים לשנות את תאריך יום ההולדת של אימא כמובן, אבל כן אנחנו יכולים לתאם אירוע כשתנאי מזג האוויר הם נוחים. זה חשוב, אם אנחנו רוצים לשלב פעילויות בחוץ, בין אם זה טיולים ובין אם זה כל דבר אחר, לצד המסיבה עצמה. 

מצגות, תמונות, הצגות

ייתכן מאוד שבשלב המסיבה, אנחנו או הנכדים, נרצה להציג בפני אימא והאורחים מצגות, סרטונים, תמונות או כל דבר אחר. רצוי להכין הכל מראש, להיערך לכך מבחינה טכנית, ולוודא שיש לנו את כל הדברים בשביל שיהיה ניתן להציג את מה שאנחנו רוצים בצורה מסודרת ונוחה. חשוב שנכין משהו שיתאים לאירוע, וידבר אל אימא שלנו. 

תוכן עניינים

אולי יוכל לעניין אותך?