5 דברים שהופכים בשר של קייטרינג לבשר טעים יותר 

אין דבר שישראלים אוהבים יותר מאשר ארוחת בשרים איכותית, שופעת ומגוונת. לא משנה אם מדובר בארוחה בסופשבוע עם המשפחה המצומצמת, ארוחת חג עם כל בני המשפחה, ארוחת ערב עם חברים טובים וכמובן בכל אירוע אפשרי, מעדיפים להזמין קייטרינג בשרי אשר כולל תפריט עשיר ומגוון של מנות בשריות שונות. 

חברות קייטרינג אשר דואגות לארגן תפריט בשרי, באופן טבעי מתמחות בכך, בין היתר בזכות חבורה של אנשי מקצוע, טבחים וצוות מקצועי ומסור אשר יש בידיהם את הידע והכלים לקחת נתחי בשר ולהפוך אותם למנה בלתי נשכחת. 

יחד עם זאת, חברות המציעות קייטרינג בשרי באופן טבעי גם משתמשות בהרבה מאוד אמצעים וכלים שיכולים להפוך את הבשר להרבה יותר טעים והרבה יותר איכותי ומיוחד. אז גם אנחנו, לא טבחים ולא עוסקים בכך באופן מקצועי, יכולים להיעזר באותם דברים ואמצעים שחברות קייטרינג בשר משתמשות בשביל להכין מנות טעימות ואיכותיות לאורחים באירועים אליהם הן מוזמנות. 


אלו פריטים שניתן לרכוש בחנויות ובאתרים, וכך תוכלו גם אתם ליהנות מאפשרות לייצר ארוחה בשרית איכותית בכל עת שתרצו. 

5 פריטים שכל אחד צריך במטבח שלו

בחלק זה של המאמר, נציג בפניכם 5 פריטים שכל אחד צריך בשביל להכין ארוחה בשרית איכותית והופכים כל קייטרינג בשרי לטעים יותר. 

גריל 

הדבר הבסיסי ביותר שכל אחד צריך, בין אם הוא מחליט להשתמש בו לצרכים פרטיים ובין אם הוא מחליט להזמין חברת קייטרינג שתספק לו ארוחה בשרית איכותית, הוא מכשיר גריל. מדובר על מכשיר שניתן להציב אותו בחצר ובכל מקום פתוח אחר, להכניס לתוכו את חלקי הבשר השונים ולהפעיל אותו לפני ובזמן הארוחה או האירוע. כך מכינים בשר ברמה גבוהה, כך שומרים על הטריות שלו. אפשר להכין על הגריל נתחי בשר שונים על פי דרישה. זו אחת משיטות הבישול הפופולאריות ביותר להכנת בשר. 

כשרוכשים גריל, חשוב לשים לב לגודל שלו, פונקציות שיש לו, עד כמה הוא יעיל ונוח לשימוש, כיצד ניתן לתחזק אותו וכמובן, איזו אחריות מקבלים על המכשיר ולמשך כמה זמן היא תקפה. 

מחבתות, פלנצ'ות

מדובר על כלי מטבח בסיסיים לכאורה, אשר עליהם נהוג לבשל בשר בצורות שונות. יחד עם זאת, לא מדובר בכלים רגילים, אלא כאלה המיועדים באופן ספציפי לבישול בשר. למשל, אם רוצים להכין בשר בצורה אופטימאלית, אז צריך להשתמש בפלנצ'ה מברזל יצוק, חזק ואיכותי. אפשר להכין עליו סטייקים, המבורגרים, צלעות ועוד שורה ארוכה של נתחי בשר מסוגים שונים. 

כל חברת קייטרינג שמכבדת את עצמה ומעוניינת לספק ללקוחות שלה תפריט בשרים איכותי, מחזיקה ברשותה כלי מטבח שמתאימים לבישול בשר, בפרט פלנצ'ות, מחבתות מברזל, וכלים אחרים. 

גם במקרה זה, כשרוכשים כלים כאלה ואחרים, יש צורך לבדוק את איכותם, איך ניתן להשתמש בהם, כיצד אפשר לתחזק אותם באופן שישרת אותנו לאורך זמן. חברות קייטרינג מקצועיות דואגות כמובן לרכוש כמות גדולה, כך שאם אחד מהכלים איננו בר שימוש, הן תמיד יכולות להשתמש בכלי אחר, חלופי. 

וסת טמפרטורה

איך חברת קייטרינג המגישה בשר באירועים יודעת שתהליך ההכנה מתבצע בצורה נכונה? מלבד המקצועיות והידע של הצוות, הרי שהחברה משתמשת באמצעים שונים שמציגים בפניה את המדדים הרלוונטיים. אחד מהם, הוא מדד חום לבשר. 

בשביל שהמנה תבשיל ותהיה מוכנה בזמן, יש להשתמש בווסת טמפרטורה שיאפשר גם לקבוע מהי הטמפרטורה הנכונה וגם לבחון שאכן שומרים עליה. כך אפשר למנוע מצב שהאוכל לא יתבשל ואפילו יוגש קר. 

גם אנחנו כשנרצה להגיש אוכל לאורחים, נוכל לייצר תהליך הכנה הרבה יותר מדויק ונכון, אם נבחר להשתמש בווסת כזה. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להקפיד שהווסת יהיה מותאם למכשירים בהם אנחנו משתמשים, להשתמש בו בצורה קבועה ונכונה, באופן שישרת את הצרכים שלנו. חשוב שווסת יהיה תקין ומכויל בשביל שנוכל לעבוד איתו בצורה נכונה. 

מכונה למילוי נקניקיות 

אחת המהנות האהובות ביותר על מבוגרים וילדים, היא ללא ספק נקניקה, בוודאי היום כשניתן למצוא סוגים שונים של נקניקיות מכל רחבי העולם. אחת הדרכים בהן אפשר להיעזר בשביל לייצר נקניקיות בכמויות גדולות, היא באמצעות מכונה למילוי נקניקיות מנירוסטה. 

מכונה כזו נמצאת ברשות לא מעט חברות קייטרינג המספקות שירותים באירועים פרטיים ואחרים. כך הן יכולות לגוון את התפריט שלהן, לצד בשרים שהצוות שלהן מכין בגריל או בדרכים אחרות. גם אנחנו יכולים ליהנות מאופציה זו, באמצעות מכונה שניתן לרכוש לבית, ובכל פעם כשאנו עורכים אירוע או ארוחה, יש לנו אפשרות להשתמש בה. 

כפפה נגד חום

בשביל שתהליך ההכנה של הבשר יעבור בשלום ואף אחד מהאנשים שעוסקים בתהליך הבישול והכנה, לא יפגע, וכך גם יהיה אפשר לשמור על איכות התהליך והתוצר הסופי המופק ממנו, רצוי להשתמש באמצעי בטיחות שונים. אחת מהן היא כפפה נגד החום. כך יהיה אפשר לעבוד על הבשר בצורה בטוחה ולהגיש אותו לאורחים, מבלי להינזק. 

תוכן עניינים

אולי יוכל לעניין אותך?