קייטרינג בשרי

אם הנך לפני החלטה, ולא ברור לך איזה קייטרינג נכון לארגן, אך נראה לך שזה צריך להיות קייטרינג בשרי, ועם זאת לא כולם אוכלים בשר – אפשר להירגע.

קייטרינג בשרי הוא לא חזות הכל, וניתן למצוא בו משהו גם עבור אנשים שלא אוכלים בשר. בין אם מארגנים אירוע פרטי קטן או גדול, או אירוע עסקי ענק או מצומצם, אפשר למצוא פריט מזון טעים שניתן להלל, הן בקייטרינג בשרי והן בקייטרינג שאינו בשרי.

עם זאת, אלו לא השאלות היחידות הנוגעות לארגון אירוע, בכל הנוגע לקייטרינג. ניתן לשאול, האם יש לבסס את המאכלים על מטבח מסוים, או לשאוב מכל העולמות. ניתן לבדוק, האם יהיה נכון לקבל שירותי הגשה לשולחנות, או לאפשר לכולם לגשת לעמודת המזנון. שאלות אלו ואחרות יכולות להוות את הארכיטקטורה של אספקט הקייטרינג באירוע פרטי או עסקי.

תפריט קייטרינג בשרי

סמנו לנו בתפריט מה אתם מעוניינים להזמין!
קבלת פנים 35 ₪ (4 לבחירה- 2 בשרי ו-2 צמחוני/טבעוני)

ניתן לרכוש מגוון לחמים ולחמניות החל מ-2 ₪ ליחידה
מלאו בבקשה את הפרטים הבאים ונציגנו ישוב אליכם במהרה

האם קייטרינג בשרי יכול להתאים גם לאנשים שלא צורכים בשר?

במילים אחרות, קייטרינג בשרי יכול בהחלט להתאים גם לאנשים שלא צורכים בשר. לא רק אנשים שמעדיפים, דגים, לדוגמה – אלא גם אנשים הצורכים תזונה צמחונית. 

השאיפה היא להגיש כל מה שצריך ואפשר, על מנת לאפשר לאורחים להנות מן המוצע. ועל כן, השאיפה היא לכלול כל טוב, על מנת שיהיה מזון עדיף בשפע. אז מה יש בתפריט של קייטרינג בשרי מומלץ, לרבות קייטרינג בשרי כשר למהדרין? שאלה טובה. ואכן, בעמודים שונים באתרנו ניתן לגשת לתפריט המלא, לרבות לתעריפון המחירים המלווה אותו.

כשקייטרינג הלל מציעים קייטרינג בשרי לשבת חתן, או אפילו קייטרינג בשרי לאירועים קטנים, אין הוא מוגבל לבשר בלבד. כלומר, אין צורך לבחור בקייטרינג חלבי ו/או צמחוני על מנת לפתוח בפני האורחים אפשרויות אלו.

קייטרינג הלל לא מצמצמים באפשרויות. האורחים מקבלים מגוון מאכלים, מבלי להסתפק בתפריט המוגבל למילה בשרי או חלבי. 

באופן עקרוני, אם מייצרים את האוכל באותו מטבח, אז מבחינה כשרות כן יש עדיפות להפריד בין אוכל בשרי לבין אוכל חלבי. ניתן ליצור עימנו קשר כדי לראות מה האפשרויות שאנחנו מציעים במסגרת קייטרינג בשרי כשר. בייחוד כאשר אנחנו עורכים אירועים בבית או בעסק.

מה יכול לכלול קייטרינג בשרי?

קייטרינג בשרי לשבת (או לא לשבת), יכלול מנות בשריות, לרבות מערך מנות המונה 4 עד 5 מהן. בין המנות שיוגשו בקייטרינג כזה הינן:

  1. קבלת פנים 
  2. מנות ראשונות
  3. מנות עיקריות
  4. תוספות
  5. קינוחים

בכל מנה ומנה שכזו, ניתן לשלב בשר. כלומר, מלבד הקינוחים. בקבלת הפנים עצמה, ניתן לשלב 10 עד 16 מנות שונות. במקרה זה, יהיה מדובר במנות קטנות.

היופי במנות קבלת הפנים היא שניתן להבדיל בין מנות הכוללות בשר, לבין מנות הכוללות סלטים רגילים. ועל פי כן, יש משהו גם לאנשים שלא מתכוונים לאכול בשר.

אילו מנות בשריות יהיו באלו המוגשות במסגרת קייטרינג בשרי? שאלה טובה. במקרים רבים יהיו קבבונים, שיפודים, ואפילו שווארמה, המבורגרים קטנים, נקניקיות וכן הלאה. במקרים מסוימים, המנות יוכנו אל מול העיניים של האורחים. כלומר, ב-LIVE. זה כשלעצמו יכול להיות חוויה מעניינת ואף ערבה.

מה יכללו מנות ראשונות ועיקריות במסגרת קייטרינג בשרי?

מה יכללו המנות הראשונות במסגרת קייטרינג בשרי מחירים מיוחדים? המנות הראשונות יכללו, על בסיס הזמנה ורצון הלקוח, מאפים עם בשר, לזניה עם בשר, כבדים על טוסטים, מוסקה וכן הלאה אפשרויות.

בקטגוריה זאת עדיין מדובר על מנות בשריות קטנות. ועם זאת, ניתן למצוא מנות דגים, כמו גם מנות ירקות, שכל רכיביהם הינם ירקות. כך שגם אנשים שלא אוכלים בשר, אלא נוגעים אך ורק בתזונה צמחונית, יכולים למצוא משהו לאכול עבור עצמם.

ומבחינת מנות עיקריות, מה ניתן למצוא במסגרת קייטרינג בשרי? ובכן, במנות העיקריות ניתן למצוא פילה, עוף, סטייקים, שניצלים והמבורגרים לילדים וכן הלאה.

גם בקטגוריית מנות זו ניתן למצוא מנות דגים ו/או ירקות. ניתן למצוא גם תוספות כמו חצילים, תפוחי אדמה, אורז וכן הלאה.  בשורה התחתונה, ניתן למצוא משהו גם עבור אנשים שלא אוכלים בשר. 

כיצד באמת יוצאים מנקודת הנחה שחברת קייטרינג בשרי אכן יודעת מה היא עושה והיא מספקת קייטרינג בשרי מומלץ לאירוע כזה או אחר? ובכן, ניתן להתייעץ עם לקוחות אחרים שהזמינו אותה לאותו סוג של אירוע ולבדוק את חוות דעתם.

תוכן עניינים

מה הלקוחות אומרים על השירות שלנו?

מחפשים קייטרינג בשרי?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לאירוע שהאורחים שלכם רק ישבחו