קייטרינג לחתונה כשר למהדרין

אחד החלקים החשובים ביותר בתכנון וארגון חתונה, אשר מהווה גם פרמטר חשוב להצלחת האירוע, הוא ללא ספק בחירת שירות קייטרינג מתאים. מצד הזוג שמארגן את האירוע, זה חיוני לבחור חברת קייטרינג שתוכל לספק קייטרינג לחתונה כשר למהדרין מקצועי ותפריט איכותי לאורחים, אשר מצידם יקבעו על פי טיב השירות והאוכל, האם האירוע היה איכותי או לא. 

במאמר זה אנחנו נסביר כל מה שצריך על בחירה והזמנה של שירות קייטרינג לחתונה כשרה, זאת על מנת שתוכל לבחור את השירות הטוב ביותר, בין אם זה בהתאם לסגנון התפריט, איכות, אופי ההגשה וכן על פי מאפיינים אחרים שיש לשים לב אליהם. 

חשוב לציין, אומנם ישנם מקרים בהם בני הזוג יצטרכו לבחור בשירות קייטרינג שהאולם או הגן בו הם עורכים את האירוע מספק להם, אך ישנם גם מקרים שונים בהם יוכלו לבחור בעצמם את הספק, בלי קשר לשאלה היכן הם מבקשים לערוך את האירוע. 

מתי נרצה להשתמש בשירות קייטרינג כשר לחתונה? 

על פניו, אנחנו תמיד נרצה להשתמש בשירות קייטרינג לחתונה. לא משנה אם מדובר באירוע קטן אשר נערך בבית, אירוע אשר נערך מאורגן באופן עצמאי בחוף ים או פארק ציבורי ובוודאי אם מדובר בחתונה הנערכת באולם או גן אירועים. 

ייתכן מאוד שיהיו מקרים בהם אופי השירות יהיה שונה. למשל, אם מדובר באירוע חתונה קטן ואינטימי, ייתכן שנעדיף שירות המציע מגשי אירוח על פני שירות קייטרינג קלאסי.

כמו כן, אם אנחנו עורכים את החתונה במסעדה, אז סביר להניח שנשתמש בשירות שהמקום יספק לנו ולא נזמין שירות חיצוני. אך בעיקרון, ברוב המקרים אנחנו נעדיף להשתמש בשירות קייטרינג מהסיבה הפשוטה, כך נוכל לספק לאורחים שלנו תפריט מגוון ומלא, כפי שהם מצפים לקבל מאיתנו באירוע.

דגשים לפני בחירת קייטרינג לחתונה?

דגש ראשון – לפני שאנחנו ממהרים להזמין שירות קייטרינג, מומלץ לבדוק מה כולל השירות ומה אנחנו יכולים להציע לאורחים שלנו. קרי, איזה סוג אוכל, כמה מנות, איזה מגוון החברה מציעה לנו בכל מנה, איך בנוי שירות ההגשה ועוד. חשוב שאנחנו נדע בדיוק מה החברה מציעה בשביל להחליט האם זה מתאים לסגנון האירוע שלנו. 

דגש שני – שירות קייטרינג לחתונה כשרה מתחיל עוד הרבה לפני שאנחנו מזמינים את החברה לעבוד באירוע שלנו. זה מתחיל למעשה באירוע טעימות, בו אנחנו יכולים ללמוד על התפריט שהחברה מציעה וכן על היכולת שלנו לבחור מנות שונות. אנחנו צריכים לשים לב מה כוללת כל מנה, מאילו חומרי גלם היא עשויה והאם היא מתאימה לתפריט שאנחנו מבקשים להציע לאורחים שלנו. 

דגש שלישי – מעבר לשאלות אילו וכמה מנות החברה מספקת לנו, ואיזה סוג תפריט החברה יכולה לבנות עבור האירוע שלנו, הרי שאנחנו צריכים להתייחס גם להיבטים לוגיסטיים.

למשל, כמה מלצרים פר שולחן, איך בדיוק מתבצעת ההגשה, איפה ומתי החברה מכינה את האוכל ועוד. אלו דברים שיכולים להשפיע על איכות המנות והתפריט ועל איכות האירוע בכלל. 

דגש רביעי – חשוב מאוד שכל מה שהוסכם בינינו בעל פה, ייכתב בחוזה העבודה וייחתם על ידי שני הצדדים. כך אנחנו נדע בדיוק מה אנחנו מקבלים, על מה וכמה אנחנו משלמים עבור השירות של החברה. 

קייטרינג לחתונה בסגנון בשרי מהדרין

כשאנחנו ניגשים לארגן חתונה, בכל מה קשור לתפריט, אזי שעלינו לחשוב על טובת כלל האורחים מצד אחד, ומצד שני על האופציות הכי סבירות שעומדות לרשותנו. לכן סביר להניח שאנחנו נצטרך לבחור להגיש לאורחים שלנו תפריט בשרי.

מרבית חברות הקייטרינג מציעות תפריט בשרי, מאחר ורוב המקומות והחברות עובדות על בסיס הכשר בשרי. יחד עם זאת, אנחנו כן יכולים לדרוש מהחברה לספק מספר מנות לא בשריות עבור מי שאיננו צורך בשר. מדובר על מנות של סלטים, קטניות, דגים ועוד. 

חשוב לציין, גם כשאנחנו בוחרים תפריט בשרי הרי שיש לנו מבחר, בין אם מדובר בקבב, סטייק, עוף או מנות אחרות, כולל כאלה המיועדות לילדים. 

אילו שירותי קייטרינג לא בשריים אנחנו יכולים למצוא? 

מעבר לשירות קייטרינג בשרי, ישנם חברות המספקות גם תפריטים שונים, כאלה שאינם מתבססים על בשר. מדובר על חברות המציעות תפריט חלבי, בפרט תפריט המבוסס על אוכל איטלקי, וכן אנחנו יכולים למצוא חברות המתבססות על תפריטים ייחודים ספציפיים, בין אם זה תפריט יפני, מקסיקני, צמחוני, טבעוני ועוד. 

אם אנחנו מחליטים לבחור בתפריט שאיננו בשרי, אזי שעלינו להקפיד על שני דברים. ראשית, שתעודת הכשרות של החברה תתאים למקום בו אנחנו עורכים את האירוע ולא תהיה עם זה בעיה. שנית, שהתפריט יכול להתאים לכלל האורחים, כולם או מרביתם יוכלו למצוא מה לאכול. אחרת ההנאה שלהם מהאירוע תיפגע. 

שירות קייטרינג לחתונה כשר למהדרין 

כאמור, אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת שירות קייטרינג לאירוע, היא תעודת הכשרות שיש לחברה. זה פרמטר חשוב, הן בשביל שאנחנו נוכל לספק תפריט כשר לאורחים, כך כולם יוכלו ליהנות ממנו, וכן בשביל שנוכל להזמין את שירותי החברה לעבוד במקום בו נערך האירוע ללא שום בעיה.

הבחירה האופטימאלית היא כשרות למהדרין, מאחר וישנם לא מעט אורחים שיעדיפו לצרוך תפריט המבוסס על כשרות כזו מאשר על פני סוגי כשרות אחרים. מדובר בכשרות מעט יותר קפדנית מאשר כשרות רגילה. 

איך חברת הלל קייטרינג יכולה לעזור לנו בארגון החתונה?

אם אנחנו מחפשים שירות קייטרינג אמין ואיכותי לחתונה שלנו, אז הבחירה האופטימאלית מבחינתנו, היא חברת קייטרינג הלל. 

מדובר בחברה המציעה שירותי קייטרינג בשרי, הן להגשה על ידי צוות החברה והן אוכל מוכן אשר ניתן להגיש באופן עצמאי לאורחים. החברה מציעה תפריט עשיר, מגוון, עשוי מחומרי גלם טריים וכשר למהדרין. 

אגב, ניתן גם להזמין דרכנו צלם מגנטים לחתונה וכן מעצב אירועים, קינוחים ייחודיים ועוד.

הזמינו עכשיו קייטרינג לחתונה שלכם עם קייטרינג הלל

השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם בהקדם

 

תפריט קייטרינג לחתונה כשר למהדרין

סמנו לנו בתפריט מה אתם מעוניינים להזמין!
קבלת פנים 35 ₪ (4 לבחירה- 2 בשרי ו-2 צמחוני/טבעוני)

ניתן לרכוש מגוון לחמים ולחמניות החל מ-2 ₪ ליחידה
מלאו בבקשה את הפרטים הבאים ונציגנו ישוב אליכם במהרה

תוכן עניינים

מה הלקוחות אומרים על השירות שלנו?

מחפשים קייטרינג לחתונה כשר למהדרין?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לאירוע שהאורחים שלכם רק ישבחו