מגנטים לאירוע

היום כמעט בכל סוג של אירוע, פרטי או עסקי, אנחנו יכולים למצוא שלושה סוגי צלמים. סטילס, וידיאו ומגנטים. בעוד שצלמי סטילס ווידיאו, הם ותיקים בתחום האירועים ונדמה שמאז ומתמיד השתמשנו בשירותיהם, אזי שצילום מגנטים הוא יחסית חדש, אך הוא הכרחי ואי אפשר לחשוב על אירוע ללא צלם שמתמחה בסוג כזה של צילום. 

במאמר זה, נסביר בקצרה מה זה צילום מגנטים וכיצד זה מתבצע, מה היתרונות של צילום מגנטים, כמה זה יעלה לכם ומה השירותים שתוכלו לקבל דרכנו, קייטרינג הלל לצורך צילום מגנטים באירועים שאתם מבקשים לערוך, באולם, גן אירועים, בבית, בעסק ובכל מקום אחר. 

מה זה צילום מגנטים ואיך הוא מתבצע?

הרעיון של צילום מגנטים הוא מאוד פשוט. כחלק מחבילת הצילום, ישנו צלם שמצלם את האורחים במהלך האירוע, באופן מכוון, והוא מפתח את התמונות במקום ומיד מעלה אותם על גבי מגנטים המוצגים על קן מיוחד. כל אורח יכול לחפש תמונות שלו ולקחת למזכרת. 

חשוב לציין, במקרים רבים הצילום משלב מסגרת יפה עם תאריך האירוע וכן מספר מילים אישיות מטעם המארגנים של האירוע. כך התיעוד ממנו הוא מושלם. 

כאמור, אנחנו יכולים להשתמש בשירותי צילום מגנטים בכל סוג של אירוע, בין אם מדובר על אירוע קטן של שלושים אנשים ובין אם מדובר באירוע של מאות אנשים. אפשר להשתמש בשירות הזה, הן באירועים פרטיים, חברתיים, עסקיים ואחרים. 

מה היתרונות של צילום מגנטים לאירועים

לצילום מגנטים באירוע שלכם יש שורה של יתרונות, אנחנו נציג חמישה יתרונות עיקריים:

מגנטים לאירוע הם מזכרת מצוינת לאורחים

כל מי שמארגן אירוע, לא משנה מאיזה סוג, מאיזו סיבה ובאיזה סדר גודל, רוצה לייצר מזכרת מיוחדת לאורחים שמגיעים אליהם. אין ספק שצילום של האורחים, לבד, עם המארחים או עם אורחים אחרים, זו מזכרת נהדרת שהם יכולים לשמור ולנצור זמן רב. הם יכולים להשתמש בצילום לצרכים שונים ולהציב אותו במקומות שונים בבית או בעסק. 

מתנה שימושית

בשנים האחרונות, מארחים של אירועים מעוניינים לתת מתנה מיוחדת לאורחים שפינו מזמנם ובאו לאירוע. במקום לקנות מתנה מיוחדת, אזי שהם יכולים להציע להם מתנה בדמות צילום מגנט יפה ומעוצב. זה נכון כשמדובר על צילום מגנט באירוע אישי וזה גם נכון כשמדובר על צילום מגנט באירועים אחרים. 

הדרך שלנו להחזיר אהבה לאורחים

באירועים קטנים, יש לנו אפשרות להגיע אל כל אורח, להודות לו באופן אישי, בין אם זה במהלך האירוע ובין אם זה בשלבים אחרים שלו.

כשמדובר על אירוע גדול, זה קשה יותר. לכן אנחנו צריכים למצוא דרך איך להודות לאורחים על כך שהם פינו מזמנם היקר, ובאו לאירוע שלנו. לא משנה אם מדובר באירוע משפחתי או אירוע אחר, עלינו להודות להם על כך שהם עשו את המאמצים ובאו. 

דרך מגנטים לאירועים אנחנו יכולים לעשות את זה. אנחנו מציעים להם מגנט עם צילום שלהם, כשעליו כאמור כתובים מספר מילים אישיות מאיתנו, להודות להם על כך שהם שמחו בשמחתנו או ציינו את האירוע איתנו. 

חשוב להבהיר כאן, אם מדובר על אירוע עסקי, אירוע שנועד לקדם את בית העסק או מוצרים ושירותים שלו, אזי שהדרך שלנו להחזיר ולהגיד תודה לאורחים, יכולה גם לעזור לנו לקדם את העסק וכמובן את המכירות שלו. אנחנו נצטרך כל אמצעי אפשרי לשם כך. לכן חשוב שנשתמש באמצעי כגון צילום מגנטים. 

מעלה זיכרונות יפים מול הפרצוף יום יום

המהות של צילום מגנטים, הוא לא רק הצילום עצמו אלא עצם העובדה שהם מודפסים על גבי מגנטים אשר ניתן להציב אותם בכל מקום בו בוחרים לעשות זאת. 

כלומר, אנחנו מאפשרים לאורחים שלנו ליהנות מאפשרות לקבל מאיתנו צילום מהאירוע אותו הם יכולים להציב בכל מקום שירצו, בין אם זה על דלת הכניסה לבית, דלת המקרר, ובכל מקום אחר עליו אפשר להדביק מגנטים. הם כמובן גם יכולים לבחור ולהשתמש בו בצורות אחרות, באמצעות מסגרות או מתקנים אחרים המשמשים לשם כך. בסופו של דבר, אנחנו מספקים להם תמונה שמאפשרת להם להיזכר מדי יום באירוע ואיך הם נהנו בו. יש לציין, ישנם מקרים בהם אורחים יתועדו ביותר מאשר צילום אחד, ואז הם יכולים לקחת ולהשתמש בכל תמונה בה הם מצולמים. 

מתנה ענקית במחיר משתלם

כשאנחנו ניגשים לתכנן אירוע באופן כללי ובפרט מה ברצוננו לקנות לאורחים שלנו, אזי שעלינו לבחון מה התקציב שעומד לרשותנו. אנחנו צריכים לקחת בחשבון את כמות האורחים מחד ואת כמות המתנות שנידרש לקנות להם. 

אם אנחנו בוחרים להשתמש באופציה של צילום מגנטים לאירועים בתור מתנה, מדובר על חסכון לא קטן. שכן הרבה פעמים העלות נכללת כחלק מדיל של צלמים (לצד צילומי סטילס ווידיאו), וגם אם לא, אזי שמדובר על מתנה בעלות הרבה יותר נמוכה ממתנות אחרות, מה עוד שאנחנו נרצה להשתמש בצילום מגנטים בכל מקרה לצרכים נוספים, אז אין כאן עלות נוספת בהכרח. 

כל הנקודות שציינו כאן, מהוות יתרונות אדירים עבור מי שמבקש לשכור צלם מגנטים ולהשתמש בשירותיו לצורך תיעוד האורחים שלנו, וכאמור לצורך אחת הנקודות שמצוינות כאן. 

כמה מגנטים לאירוע יכול לעלות לכם?

כל צלם מגנטים גובה מחיר שונה מהלקוחות שלו. המחיר נגבה על פי פרמטרים מסוימים. כמו למשל, מיקום האירוע, משך זמן העבודה, כמות המגנטים שהוא אמור לייצר, ביקוש, וכן האם מדובר בדיל מיוחד עם צלמים בתחומים אחרים או העסקה נפרדת. 

העלויות יכולות לנוע בין 600 שקל בערך לארבע שעות עבודה, ל675 שקל למשך 6.5 שעות עבודה. כל תמחור נעשה לא רק על פי שעות אלא גם פי שורה של שירותים שהלקוח מקבל מעצם העובדה שהוא מזמין את הצלם. 

חשוב להבהיר, נהוג לבחור קטגוריה מסוימת על פי משך זמן. בהתאם לכך ייחתם הסכם העבודה עם הצלם. מוטב לחשוב היטב לכמה זמן נרצה את שירותיו ולא לנסות לשנות את משך הזמן ששוכרים את שירותיו, מאחר ויכול להיות שהוא כבר סגר אירוע אחר בהמשך היום ולכן הוא לא יוכל להישאר. 

אילו שירותים אנחנו מספקים לכם?

כשאתם שוכרים אצלנו צלם מגנטים, אזי שמלבד עבודת צילום ופיתוח תמונות בפועל, בזמן האירוע, אנחנו מספקים לכם עוד מספר שירותים. למשל, אנחנו מספקים לכם דיסק תמונות עם כל מה שצילמנו, מסגרות מותאמות באופן אישי על פי בקשתכם, וכן אנחנו מספקים לכם במשך הזמן שאתם שוכרים את שירותנו, כמות תמונות ללא הגבלה.

השירות כמובן מתבצע באמצעות מצלמות איכותיות וציוד מתקדם ביותר אשר מאפשר לנו לספק לכם תמונות על מגנטים ברמה הגבוהה ביותר שיש. 

לפני סיום חשוב לומר, צילום מגנטים הוא לא שירות מותרות לאירוע וגם לא שירות סטנדרטי. אנחנו צריכים לבחון היטב איך להזמין צלם שיספק לנו את השירות הטוב ביותר, ועלינו לקחת בחשבון שהאורחים שלנו מצפים מאיתנו לעשות זאת, הם מצפים שאנחנו נזמין צילום מגנטים ברמה גבוהה וליהנות מאפשרות ליהנות מתיעוד של תמונות שלהם על גבי מגנטים מהאירוע, בשביל שיהיה לכם דרך לתעד, לזכור ולשמור את הזיכרון. 

קבלו הצעת מחיר לצלם מגנטים

על מה דיברנו כאן