מה המחיר של צלם מגנטים?

כשאנחנו מתכננים, בין אם הוא פרטי, עסקי או חברתי, בין אם הוא אירוע עם הרבה או מעט אורחים, ארוך או קצר, אזי שישנם לא מעט ספקים, בעלי מקצוע ואמצעים שונים שאנחנו צריכים לוודא שיהיו באירוע ויעזרו לנו לקיים אותו בצורה הטובה ביותר, בין אם זה לכל משך הזמן שהוא מתקיים ובין אם זה בחלק מרכזי ומהותי בו. 

אחד מאותם ספקים ואנשי מקצוע שאנחנו צריכים לשכור, הם צלמים שיתעדו את האירוע, כשבין היתר עלינו לשכור צלם מגנטים לאירועים שיוכל לתעד את האירוע ולספק לאורחים מתנה מיוחדת מטעמנו, מגנט עם תמונה שלהם מהאירוע אותו הם יוכלו לקחת הביתה למזכרת. 

באופן טבעי ההחלטה שלנו אם לשכור צלם מגנטים לאירוע או לא, תלויה בין היתר בשאלה, כמה הוא גובה, האם זה עומד בגבולות התקציב שלנו והאם זה בכלל מתאים לנו מבחינה כלכלית ומעשית. במאמר זה נבחן את העלויות וכן איך אנחנו צריכים להתייחס לכל עלות שנידרש לשלם, אל מול התמורה שאנו אמורים לקבל מבעל המקצוע. 

מחירון צילום מגנטים לאירוע

סוג השירות

מחיר

צלם מגנטים ל-4 שעות עם תמונות ללא הגבלה ₪598
צלם מגנטים ל-6 שעות עם תמונות ללא הגבלה ₪645
צלם מגנטים ל-6.5 שעות עם תמונות ללא הגבלה ₪675
   

כמה עולה צלם מגנטים ממוצע?

באופן טבעי, כל ספק אשר מבצע צילום מגנטים, ידרוש מאיתנו מחיר שונה בהתאם לפרמטרים מסוימים שהוא בוחן וקובע. אנחנו נתייחס כאן להצעות מחיר מסוימות ונבחן אותן. 

צילום מגנטים במשך ארבע שעות בעלות כוללת של 598 שקל. השירות יכלול תמונות ללא הגבלה, מסגרות מותאמות באופן אישי, דיסק תמונות. 

השירות שאנחנו נקבל מהצלם, כולל צילום ופיתוח בפועל במהלך האירוע במשך ארבע שעות, כמות תמונות לא מוגבלות, מסגרות מותאמות באופן אישי על פי רצוננו (טקסט, תאריך וכדומה), וכן דיסק תמונות בו אנחנו יכולים להיעזר לצרכים שונים, אישיים ואחרים. 

היתרון של שירות בעלות זו: בדרך כלל החלק המהותי של האירוע, ולא משנה אם הוא פרטי או עסקי, גדול או קטן, נמשך ארבע שעות ולא יותר. זה מתחיל בקבלת פנים, נמשך בטקס (במידה ויש), אוכל, ריקודים, וכדומה. לכן אין בהכרח טעם שהצלם יעבוד יותר מארבע שעות. משך הזמן הוא הגיוני והמחיר משתלם ביחס אליו. כך ממצים בצורה אופטימאלית את השירות במחיר המדובר. 

צילום מגנטים במשך שש שעות בעלות כוללת של 645 שקל. השירות יכלול תמונות ללא הגבלה, מסגרות מותאמות אישית וכן דיסק תמונות. 

השירות שאנחנו נקבל מהצלם במקרה זה, כולל עבודת צילום ופיתוח במקום במשך שש שעות רצופות, כמות תמונות לא מוגבלת, מסגרות מותאמות אישית באמצעות טקסט ותאריך, סגנון ועיצוב, וכן דיסק תמונות בו אנחנו יכולים להשתמש על פי הצרכים שלנו. חשוב לציין, שירות בעלות זו נחשב מאוד פופולארי, בין אם זה לצרכים אישיים ובין אם זה לצרכים מקצועיים, חברתיים ואחרים. 

היתרון של שירות בעלות זו: היתרון של שירות צילום מגנטים במשך שש שעות, זו היכולת של הצלם לצלם שירות לאורך כל האירוע,  מתחילתו עד סופו. אם במקרה של שירות במשך ארבע שעות הלקוחות נהנים משירות בחלק המרכזי של האירוע, הרי שכאן מדובר על שירות לאורך כל אורך האירוע, מתחילתו ועד סופו. הצלם לא יפספס דבר, וגם אנחנו או האורחים שלנו לא נפספס דבר. מהרגע בו ראשון האורחים נכנס אל המקום ועד לרגע בו אחרון האורחים עוזב את האירוע, הצלם נמצא במקום בשביל לצלם.

צילום מגנטים במשך שש וחצי שעות בעלות כוללת של 675 שקל. השירות יכלול תמונות ללא הגבלה, מסגרות מותאמות אישית בעיצוב ובטקסט, ודיסק תמונות לשימוש אישי. 

היתרון של שירות בעלות זו: על פניו אנחנו יכולים לבחון את השירות הזה אל מול השירות הקודם שציינו, ולראות שיש בסך הכל חצי שעה הבדל. אך זה יכול להיות משמעותי. בפרט אם האירוע נערך במשך שעות ארוכות, ונרצה שיהיה לנו זמן להצטלם לבד, בלי אורחים ובאופן טבעי.

אז הצלם יכול להשקיע בנו חצי שעה ולצלם אותנו בצורות שונות, לפתח את התמונות במקום ולהדפיס אותן על גבי מגנטים. כך גם לנו יהיה תיעוד מיידי מהאירוע, ולא נצטרך לחכות עד שכל התמונות של צלם הסטילס יפותחו. אנחנו גם יכולים כמובן לבקש מהצלם לעשות את זה הפול, שיישאר בסוף האירוע, אחרי שכולם הולכים ולצלם אותנו בצורות שונות, ייחודיות, בצורה טבעית. 

למה עלינו לשים לב כשאנחנו בוחנים מחירים של צלם מגנטים

כשאנחנו מקבלים מחירון של צלם מגנטים, עלינו לבחון מספר נקודות בשביל לדעת לא רק האם המחיר משתלם לנו, כפי שהצגנו אלא גם היבטים אחרים שיכולים להשפיע על העלות ועל התוצר שנקבל. 

למשל, אנחנו צריכים לבחון עם כמה מצלמות מגיע הצלם לאירוע שלנו ובאיזו איכות הן מצלמות. זה לא מספיק רק לספק לנו תמונות על מגנטים, הן חייבות להיות באיכות טובה. לכן גם רצוי לבדוק עבודות ישנות ולראות איך בדיוק זה נראה. 

כמו כן, אנחנו צריכים לבדוק האם ניתן להזמין את שירותיו של הצלם בכל מקרה, בכל סוג של אירוע. זאת על מנת שלא יווצר מצב שאנחנו נעשה אירוע קטן מאוד, עם מעט משתתפים ונגלה שהצלם שלנו לא מוכן להגיע לאירועים שכאלה. אנחנו גם יכולים לבדוק האם מלבד עבודות צילום, החברה בה הוא עובד או אליה הוא משויך, יכולה לספק לנו שירותים נוספים שיעזרו לנו בארגון האירוע. 

נקודה נוספת שאנחנו צריכים לבדוק, האם יש לו אפשרות לייצר עבורנו חבילה שתתאים בשבילנו באופן ספציפי. בין אם מדובר על חבילה לאירוע פרטי ובין אם מדובר על מספר אירועים. ישנם צלמים שנוכל לעבוד איתם לאורך זמן, אם נניח אנחנו זקוקים לשירותיהם מעבר לאירוע אחד ספציפי. כמובן שעלינו לבדוק האם זה מתאים לנו מבחינה כלכלית. 

קבלו הצעת מחיר לצלם מגנטים

על מה דיברנו כאן