צלם מגנטים לאירוע קטן עם חווייה גדולה – הלל צילום מגנטים 

צלם מגנטים לאירוע קטן

אנחנו מאוד אוהבים לתעד את עצמנו. בכל מקום, בכל זמן, אנחנו שולפים את מכשיר הסלולר ומתעדים את עצמנו ואת הסביבה. בין אם זה בשביל שיהיה לנו זיכרון מצולם ובין אם זה בשביל שאנחנו נוכל לפרסם את התמונות ברשתות חברתיות בשביל שאחרים יוכלו גם הם להביט וליהנות מהתמונות שצילמנו. 

לכן זה לא מפתיע שאנחנו בוחרים להשתמש בכל האפשרויות העומדות לרשותנו לצורך תיעוד שלנו ושל האורחים שלנו באירועים שאנו עורכים, בפרט אירועים קטנים. לשם כך נשתמש לא רק בצילום סטילס או וידיאו, אלא גם בצילום מגנטים לאירועים קטנים. 

למה אנחנו צריכים להזמין צלם מגנטים לאירוע קטן?

צלם מגנטים הוא מי שאחראי על תיעוד האירוע ופיתוח התמונות בזמן אמת, קרי במהלך האירוע, על מנת שהאורחים יוכלו לקחת איתם מגנט עם תמונה שלהם מהאירוע.

זו מתנה קטנה שאנחנו מציעים להם כהוקרה על כך שהם בחרו להגיע לאירוע שלנו. הם יכולים להציב את התמונות בהן הם תועדו בכל מקום אליו מגנט יכול להידבק. בדרך כלל נהוג להציב אותם על דלת הכניסה לבית מהחלק הפנימי שלה או דלת המקרר. 

חשוב לומר, גם היום בעידן של מכשירי סלולר שכל אחד נושא איתו מכשיר עם מצלמה ברמה כזו או אחרת, עדיין יש משמעות לצלם מגנטים באירועים קטנים, אפילו כשמדובר על אירוע מאוד קטן עם מעט משתתפים. ההסבר הוא, נעדיף שהאורחים שלנו לא יצטרכו להתעסק כל הזמן בלצלם את עצמם אלא יוכלו ליהנות מכך שצלם מקצועי עושה זאת בשבילם. מעבר לזה, איכות הצילום היא הרבה יותר טובה דרך מצלמות של צלם מקצועי. 

איך מזמינים צלם מגנטים?

בעיקרון יש שתי אופציות עיקריות. אופציה אחת, היא להזמין צלם מגנטים לאירועים באופן בלעדי. בלי קשר לצלם סטילס או וידיאו. אפשר במקרים מסוימים לוותר עליהם ולהזמין רק צלם מגנטים (או שהוא ייקח על עצמו גם את הצילום הרגיל, לצד צילום מגנטים).

אופציה שנייה היא להזמין חבילת צילום הכוללת את שלושת הצלמים. ישנן חברות וגורמים אחרים שמציעים את כל החבילה ביחד. 

היום אפשר למצוא גם שירותים משולבים, כגון אלה שמציעה חברת קייטרינג הלל. שירות צילום מגנטים לצד שירותי קייטרינג. כך אפשר ליהנות מחבילה אחת שכוללת את שני השירותים המרכיבים אירועים רבים, בפרט אירועים קטנים. 

כמה עולה שירות צילום מגנטים?

בעיקרון, עלות השירות משתנה בהתאם לאופי האירוע ולכמות האורחים. המחיר של צילום מגנטים דרך חברת קייטרינג הלל עולה החל מ-589 שקל בלבד.

מדובר על מחיר אטרקטיבי מאוד, שכן הצלם מספק כמות עצומה של תמונות מגנטים המיועדות לאורחים וכן למארגני האירוע. חשוב להדגיש, ישנן חבילות צילום שונות וכל אחד יכול לבחור את החבילה המתאימה לו על פי המחיר הרלוונטי. 

השירות ניתן הן עבור גורמים פרטיים והן עבור גורמים עסקיים ואחרים. השירותים ניתנים באזורים שונים ברחבי הארץ, כגון ירושלים, השפלה והמרכז. וכאמור, הם ניתנים לאירועים בסדרי גודל שונים, החל משלושים איש ומעלה. 

איך תבחרו את חבילת המגנטים לאירוע קטן שמתאימה לכם?

בשביל לבחור את החבילה המתאימה לכם, יש לאפיין את האירוע וכן את משך הזמן שהוא אמור להיערך. בעיקרון המחיר משתנה בהתאם למשך זמן האירוע. ככל שהוא נמשך יותר זמן, כך העלות של השירות עולה. גם אם האירוע יימשך שעות ארוכות, רצוי לחשב האם באמת משתלם שצלם מגנטים יהיה נוכח לאורך כל האירוע או רק בחלק ממנו. 

אנחנו בכל מקרה, נגיע בשעה שהתחייבנו אליה כפי שסוכם איתנו ונשאר באירוע כפי שסוכם בחוזה העבודה בינינו. בעיקרון החבילות שלנו נעות על לוח זמנים שבין ארבע לשש וחצי שעות. מדובר על משכי זמן רלוונטיים ומקובלים לכל אירוע, בין אם הוא אישי או אחר. 

לאילו אירועים אפשר ורצוי להזמין צלם מגנטים?

בעיקרון, שירות הצילום של קייטרינג הלל מגיע לכל אירוע בו יש שלושים אורחים ומעלה. זה יכול להיות:

  • יום הולדת,
  • ברית/ה,
  • בר/בת מצווה,
  • ימי נישואין,
  • מסיבות רווקים/רווקות,
  • מסיבות גיוס או שחרור ועוד.

כמו כן, השירות ניתן באירועים עסקיים, מסחריים וחברתיים. 

עבור צלם מגנטים יש פחות משמעות לשאלה באיזה אירוע מדובר ויותר באופי האירוע וכן בדרישות של מארגני האירוע. כלומר, לא משנה לו אם מדובר ביום הולדת או יום נישואין, אך כן חשוב לו לדעת מה הצרכים והבקשות של מארגני האירוע, בשביל שהוא יוכל לספק להם את התוצר הטוב ביותר. 

מה מספק צלם מגנטים באירוע קטן וכיצד הוא עושה זאת?

באופן טבעי, צלם מגנטים מספק תמונות אותן הוא מצלם בזמן האירוע על גבי מגנטים בגדלים קבועים כפי שנקבע מראש עם מארגני האירוע. אחרי שהוא מסיים לצלם סט תמונות מסוים, הוא מפתח אותן ואז מציג על גבי מתקן מיוחד, אליו יכולים להגיע האורחים ולקחת את התמונות שלהם. 

השירות נעשה באמצעות מצלמות מקצועיות אשר מאפשרות לבצע צילום ברמה גבוהה, אותן ניתן לחבר למחשב בשביל לפתח את התוצר באופן מיידי.

לאחר מכן הוא משתמש במדפסת המאפשרת לו להדפיס את התמונות ולהציג אותן. חשוב להדגיש, מלבד צילום והדפסת התמונות, הצלם יבחר ביחד עם מארגני האירוע את המסגרת והכותרת המתאימה עבור המגנטים. אלו יהיו מסגרות וכותרות אחידות עבור כל המגנטים, ולרוב הן יישאו את שם האירוע, תאריך ומילות ברכה. 

מה חשוב לבדוק כשבוחרים צלם מגנטים?

אנחנו בהלל, מספקים לכם צלם מגנטים ברמה הגבוהה ביותר. על כך יעידו עשרות לקוחות מרוצים שהשתמשו בשירות שלנו במהלך אירועים שונים ושמחים להמליץ עלינו. אנחנו מבצעים את העבודה שלנו באופן מקצועי, בזכות היכולות והניסיון שצברנו במהלך הזמן וכן בזכות ציוד מקצועי ואיכותי, בין אם זה ציוד צילום ובין אם זה ציוד הדפסה. 

בין היתר, אנחנו משתמשים במצלמות המסוגלות לצלם בפורמטים שונים, עם עדשות המסוגלות להגיע לזוויות ורזולוציות מתאימות, וכן אנחנו מחזיקים ברשותנו פלאשים מתאימים לכל סוגי תאורה ותנאי שטח. אנחנו גם מחזיקים ברשותנו מדפסות תרמיות המבטאות את הטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום. ההדפסה יוצאת נקייה, חדה, ולא פחות חשוב עמידה לאורך זמן. כך כל אורח המקבל מגנט, יכול להיות בטוח שהוא יחזיק מעמד ולא ייהרס. 

מעבר לכך, אנחנו דואגים לעצב את התמונות בצורה יפה ומרשימה המבטאת את רצון הלקוחות שלנו ואופי האירוע שלהם. המסגרת איננה פוגמת בתמונה ואיננה מקטינה אותה באופן משמעותי. היא משתלבת היטב עם הצילום שלנו. 

מה מקבלים מאיתנו במהלך ובסיום האירוע?

כאמור, האורחים באירוע יכולים לקבל כל תמונה בה מתועדים. אין הגבלה על כמות התמונות בהן אפשר למצוא תיעודים של אורחים שונים. הכל שאלה כמה פעמים הם נתפסו בעין המצלמה וכמה פעמים הם הצטלמו. במידה ומדובר באורחים חשובים עבור מארגני האירוע, אפשר שאנחנו נדאג לצלם אותם יותר מאשר אורחים אחרים. 

מארגני האירוע מקבלים מאיתנו בסיומו את כל התמונות, בין אם זה במגנטים ובין אם זה בדיסק, כך הם יוכלו לפתח אותן ולהשתמש בהן כפי שהם רוצים. אנחנו נדאג להעביר את כל התמונות ללא כיתובים וללא שום דבר שעלול להפריע לשימוש בהן. זה חלק בלתי נפרד מהשירות שלנו. 

קבלו הצעת מחיר לצלם מגנטים

על מה דיברנו כאן